معرفی محصول

لیست قیمت 23 مدل شامپو ضد ریزش (فوق العاده) + خرید آنلاین

خانم های زیادی هستند که به سلامتی پوست هایشان نگران و حساس هستند همانقدر هم نگران سلامت موهایشان باید باشند. این روزها گرد و غبارها و دود ها در هوا پراکنده هستند و ناخودآگاه به سلامتی موها آسیب می رسانند. برخی از خانم ها با این شرایط آب و هوایی موجب ریزش مو میشود. فراموش نکنید که ریزش مو همواره علت های مختلفی نظیر: ارثی بودن، تغذیه، سطح استرس، آلودگی محیطی و دلایل مختلف دیگر میتواند داشته باشد که هر نوع ریزش با توجه به تشخیص صحیح و استفاده از راه کارهای مناسب قابل درمان است. در ادامه مطلب شما را با 23 مدل از شامپو ضد ریزش آشنا خواهیم کرد.لیست قیمت 23 مدل شامپو ضد ریزش (فوق العاده) + خرید آنلاین

چهار عنصر اصلی در شامپو ضد ریزش موی سر که باید بدانیم؟

از هر شامپو ضدریزش که خریداری می کنید به چهار عنصر اصلی آن شامپو دقت کنید .که این چهار عنصر را داشته باشد تا بتواند تاثیر کامل را روی موهایتان بگذارد ، عناصر اصلی شامپو های ضد ریزش ریزش مو عبارتند از:

کتوکونازول (Ketoconazole)
کافئین (Caffeine)
بیوتین (Biotin)
ساپالمیتو (Saw Palmetto)

روش استفاده از شامپو ضد ریزش مو چگونه است؟

هر هفته چند بار به حمام بروید و مقداری از شامپو ضدریزش را روی سر خود مالش دهید سعی کنید این کار را بیشتر بر روی پوست مو انجام دهید حدود 5 دقیقه مالش دهید تا مواد تقویت کننده جذب ریشه مو شود و بعد از آن موها را به صورت کامل آبکشی نمایید.

پیشنهاد:
19 مدل ناخن مصنوعی زیبا + خرید آنلاین

روش استفاده از شامپو ضد ریزش مو چگونه است؟

نکات مهم که در خرید شامپو ضد ریزش باید بدانیم؟

قبل از خرید یک شامپو ضدریزش ، باید به نکاتی توجه کنید که بتوانید شامپوی مناسب را خریداری کنید .تا با موهای شما سازگار باشد هرگز بدون آگاهی کامل اقدام به انتخاب شامپو نکنید .پس قبل از خرید شامپوی ضد ریزش به نکات زیر اشاره شده است توجه داشته باشید:

۱-اگر شامپویی استفاده می کنید و برای موهای تان سازگار است به گفته اطرافیان و تبلیغات شامپوی خود را عوض نکنید چرا که به موهای خود آسیب می رسانید

۲-برای انتخاب یک شامپوی خوب تنها به تبلیغات آن توجه نکنید بلکه درباره آن محصول آگاهی کامل داشته و بعد خریداری کنید

۳-یکی از نکات مهمی که در خرید شامپو ضدریزش باید به آن توجه کرد ماده کتوکونازول است که حتماً باید در شامپوهای ضد ریزش استفاده شده باشد تا بتواند ریزش مو را قطع کند

۴-هنگامی که شامپوی ریزش مو را که مناسب موهایتان بود و از آن استفاده کردید و راضی بودید دیگر شامپو خود را عوض نکنید

حالا که دانستیم برای انتخاب یک شامپوی ضدریزش و به چه عواملی باید دقت کنیم ، می‌توانیم با خیال راحت شامپو خود را انتخاب کنیم که مناسب موهایمان هست و صدمه‌ای به موهایمان نمی‌زند.

ممنونم که تا آخر این مطلب هم با ما همراه بوده اید، در ادمه مطلب شما را با 23 مدل شامپو ضد ریزش (فوق العاده) آشنا خواهیم کرد. اگر شما هم در این زمینه تجربه ای دارید نظرات خود را با در میان بگذارید.

نکات مهم که در خرید شامپو ضد ریزش باید بدانیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا