معرفی محصول

خرید اینترنتی 36 مدل مداد چشم پر رنگ

در دنیای امروزی خانم ها برای بهتر نشان دادن چشم های خود سمت محصولات آرایشی مختلفی رفته اند که چشم های خود را زیبا تر نشان دهند و از این زیبایی لذت ببرند . همچنین اکثر خانم ها هنوز با  محصولاتی مانند مداد چشم و خط چشم به درستی آشنا نشده اند ، پس در ادامه مطلب شما را راهنمایی می کینم که مداد چشم با خط چشم فرق می کند و هنگام خرید مداد چشم به چه نکاتی باید توجه کنید تا انتخاب درستی داشته باشید.

مداد چشم چیست ؟

امروزه کشیدن خط بر روی پلک های چشم ، طرفدار زیادی پیدا کرده و خیلی از خانم ها برای بهتر دیده شدن چشم های خود از مداد یا خط چشم های مختلفی استفاده می کنند . مداد چشم مدادی ارزان تر و آسان تر از خط چشم های مایع است اما ماندگاری آن ها بالا نیست ، مداد چشم یکی از وسایل هایی است که برای بیشتر خانم ها ضروری به نظر می رسد و معمولا در کیف اکثر خانم ها دیده می شود ، استفاده از مداد چشم بسیار آسان بوده و به راحتی هم قابل پاک کردن است . بعضی از مداد چشم ها هم وجود دارند که ضد آب هستند و برای استفاده در شنا و خانم هایی که به خاظر تعریق زیاد آرایش چشمشان زود پاک می شود و همیشه از این موضوع ناراحت هستند این نوع خط چشم بسیار برای آن ها مناسب بوده . خانم هایی که تازه کار هستند و نمی توانند با مداد خط چشم بکشند بهتر است از مداد هایی که خشک هستند و روی چشم های شما نمی ریزند ، استفاده نمایید .

انواع مداد چشم

مداد چشم های پودری : این نوع مداد چشم ، نوک سفتی دارند و با کشیدن خط بر روی پلک چشم ، چشم های شما طبیعی و زیبا تر می شود و به خاطر این راحتی افرادی که تازه کار هستند و کشیدن مداد چشم های دیگر برایشان سخت است مناست است .

مداد چشم های واکسی : این نوع مداد چشم ها نوک نرمی دارند و هزینه آن نسبت به سایر محصولات دیگر ارزان تر بوده و راحت تر می توانید بر روی پلک های خود بکشید . نکته مهمی که درباره این نوع خط چشم باید بدانید این است که شما باید کمی مهارت داشته باشید تا به راحتی بتوانید خط چشمی زیبا داشته باشید . یکی از مزایای مدااد چشم های واکسی نرم و روان بودن و معمولا ضد آب بودن آن ها است . همچنین این نوع خط چشم ممکن است رنگشان مات شوند و روی پلک های شما پخش شود .

انواع مداد چشم

مداد چشم بر پایه سرمه : این نوع مداد چشم ها نیازی به تراشیده شدن ندارند و بسیار نرم تر از سایر مداد چشم های دیگر است و همچنین دماندگاری آن ها بالاتر است ، این نوع از مداد چشم ها از نمونه های سنتی خود بهتر بوده و راحت تر از روی چشم های شما پاک می شود .

پیشنهاد:
خرید اینترنتی 21 مدل کرم ضد چروک قوی + قیمت

مداد چشم های مکانیکی : این نوع مداد چشم دقیقا شبیه مداد چشم های سرمه ای هستند با این تفاوت که این نوع مداد چشم ها قابل تراشیدن هستند . همچنین تفاوت بین مداد چشم های سرمه ای و مکانیکی این است که مداد چشم های مکانیکی به آن اندازه روان نیستند .

مداد چشم های پیچی:  گسترش و پیشرفت روز افزون مواد و تجهیزات آرایشی، کاملا طبیعی به نظر می رسد که مداد های آرایشی هم از این پیشرفت سهمی داشته باشند. مداد چشم پیچی با کاربردی راحت و مطمئن می تواند خط چشمی دقیق تر و تیره تر ایجاد کند و ماندگاری بالاتری نسبت به مداد های معمولی داشته باشد. ساختار بسیار نرم و عدم نیاز به تراش شدن از مزیت های مداد چشم پیچی است.

مدادا چشم های ماژیکی : این مدل از خط چشم درخشندگی زیادی دارد ولی نمی توان از آنها انتظارِ خط چشمِ نازک و ظریف را داشت . برای پاک کردن آن ممکن است به شیر پاک کن نیاز داشته باشید . برخی از مزایای این نوع مداد چشم عبارتند از کنترلِ آسان در دست و مناسب بودن برای خط چشم های پهن . احتمال کثیف شدنِ اطراف چشم ، لزوم استفاده چند لایه و به سختی پاک شدن از معایب این نوع مداد چشم است.

چگونه مداد چشم بکشیم ؟

در این قسمت شما را به چگونه کشیدن خط چشم مدادی راهنمایی می کنیم: در اولین قدم بهتر است پلک چشم های خود را با انگشت نگه دارید . از گوشه داخلی چشم های خود شروع کنید و آن را به بیرون بکشید ، همچنین اگر دوست داشته باشید راه خط مداد چشم خود را ادامه دهید تا خط چشم شما کمی دنباله تر به نظر بیاید. در مرحله دوم در نیمه راه خط ، زاویه مداد خود را طوری تنظیم کنید تا بتوانید یک خط ضخیم تر بکشید تا جذاب تر جلوه دهد.

چگونه مداد چشم بکشیم ؟

مداد چشم مشکی ممکن است برای برخی از خانم هایی که پوست و موی بلوند دارند کمی عجیب باشد و اصلا آن ها این رنگ مداد چشم نیاید برای این مدل رنگ مو انمتخاب کنند و برای انتخاب و خرید مداد چشم برای این رنگ مو  یک مداد قهوه ای مناسب تر است ، همچنین اگر مو های تیره دارید می توانید خط چشم فوقانی خود را با مداد سیاه و خط پایین خود را با قهوه ای پوشش دهید. همچنین برای کشیدن مداد چشم در داخل مخصوصا برای چشم فوق العاده است ، این کار نه تنها کنترل و تمرکز را در شما افزایش می دهد بلکه هر گونه میکروب هایی که ممکن است بر روی مداد قرار دارد را برداشته باشد . اگر چشم های چشم ریز هستند از مداد مشکی تا آن جایی که می توانید استفاده نکنید زیرا بتعث می شود که چشم های شما کوچک تر از آنچه که هستند به نظر بیاید پس در عوض می توانید از یک مداد چشم بژ استفاده کنید ، همنین مداد چشم های با رنگ روشن برای روشن کردن چشم های شما مناسب هستند .

پیشنهاد:
26 مدل بهترین مدل های نخ دندان (درجه یک ) +خرید ارزان

اگر تا به امروز برای پاک تراش کردن مداد چشم خود دچار مشکل شده اید در این مطلب به شما گفته می شود که چگونه مداد چشم های خود را تراش کنید. به دلیل نرم و چرب بودن مغز مداد های آرایشی مخصوصا مداد های چشم هنگامی که آن ها را تراش می کنید به راحتی خرد و شکسته می شودند . برای تراشیدن مداد های آرایشی قبل از تراشیدن 1 یا 2 ساعت آن ها داخل فریزر قرار دهید تا مغز ان ها سرد تر شوند و چربی داخل آن ببندد و از حالت نرمی که دارد بیرون بیاید تا راحت تر بتوانید مداد خود را تراش کنید . به این نکته هم توجه کنید که بهتر است مداد چشم های خود را همیشه در یخچال نگه دارید تا هم تراشیدن آن ها برای شما راحت تر باشد و هم عمرشان بیشتر شود و دیر تر خراب شوند . حتما قبل از تراشیدن مداد چشم خود تراش را استریل کنید که می توانید از هیدروژن پروکسید روی یک گوش پاک کن استغاده کنید و امتداد تیغه و داخل تراش را با آن تمیز کنید ، همچنین فقط از یک تراش مشخص برای تراش مداد خود استفاده کنید و آن را برای مداد های دیگر استفاده نکنید و مداد را حداقل یک دور کامل داخل تراش خود بچرخانید تا مطمئن شوید که نوک مداد کاملا تمیز شده است . در آخر تراش خود را دوباره تمیز کنید تا باکتری درون تراش جمع نشود .

چند نکته برای خرید مداد چشم

همچنین  هنگام خربد مداد چشم باید به نکاتی هم توجه کنید تا انتخاب درست تری داشته باشید :  حتما باید نوک مداد  نرم باشد و هر چه نوک مداد نرم تر باشد امکان پخش مداد کم تر است و می توانید خط بهتری را روی چشم های خود بکشید ، همچنین اگر مداد روغنی را انتخاب کردید باید بدانید که این نوع مداد ها برای کشیدن خط چشم ضخیم مناسب است و مداد خشک برای کشیدن خط چشم نازک ماسب بوده ( اگر چشم های شما حساس است مداد خشک را انتخاب نکنید ) . همیشه از یک برند مداد چشم، چند رنگ را انتخاب کنید. چون فرمول یکسان آن ‌ها باعث خواهد شد، ماندگاری یکسان و تلفیق رنگ بهتری داشته باشند.  همچنین بهتر است  وقتی که اقدام به خرید مداد چشم می کیند مداد چشمی را انتخاب کنید که دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و حاوی موم‌های طبیعی باشد. جون علاوه بر زیبایی و ماندگاری بالا به علت حضور موم، به پوست چشمان شما آسیب نخواهد زد. این ها نکاتی است که هنگام خرید مداد چشم باید رعایت کنید .

از این که ما را تا آخر این مطلب همراهی کردید از شما متشکریم .

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 12 =

دکمه بازگشت به بالا