معرفی محصول

خرید اینترنتی 25 مدل مداد ابرو درجه یک

امروزه ابرو یکی از قسمت های مهم صورت است که بسیاری از خانم ها از کم پشتی یا بد حالت بودن ابرو های خود ناراضی بوده و به دنبال راه هایی هستند تا این مشکل را حل کنند ، از آن جایی که ابرو در چهره هر فردی از قسمت های مهم زیبایی است روش های مختلفی برای آرایش ابرو وجود دارد ،  استفاده از انواع لوازم آرایش انتخاب بیشتر خانم ها برای پوشاندن این عیب ها است . در این مطلب شما را با مداد ابرو و انواع آن و نکاتی که هنگام خرید مداد ابرو باید رعایت کنید به شما راهنمایی می شود تا انتخاب درستی داشته باشید .

مداد ابرو چیست ؟

مداد ابرو یک لوازم آرایشی است که اکثر خانم ها و حتی آقایان از آن استفاده می کنند تا ابرو های خود را زیبا تر جلوه بدهند ، اولین لوازم آرایشی برای ابرو ها مداد ابرو است و استفاده از آن بسیار آسان و ساده است . مداد ابرو معمولا دو سر دارد که یک سر آن مداد ابرو است و سر دیگر آن شانه است همچنین بعضی از مداد ابرو ها نیاز به تراشیدن دارند ولی بعضی دیگر به صورت پیچی بوده و نیازی به تراشیدن ندارد . مداد ابرو ها به خوبی و با توجه به مهارت آرایشگر یا خود شما می تواند کیفیت زیبایی ابرو های شما را افزایش دهد . یکی از کابرد های مداد ابرو فرم دادن به آن ها است با استفاده از این وسیه می توانید منحنی ها و فرم هایی که مد نظرتان است را به به ابرو های خود بدهید همچنین می توانید جا های خالی ابرو های خود را پر کنید و قسمت هایی که ابروی شما رشد نکرده و یا کم پشت شده است را پر کنید . کابرد دیگر مداد ابرو ایجاد تقارن بین ابرو های شما و تقویت پهنا و عرض ابرو های شما می شود .

شما باید هنگام خرید مداد ابرو به نکاتی توجه کنید تا بهترین خود شوید هنگام انتخاب مداد ابرو باید به رنگ مداد ابرو خود توجه کنید ، انتخاب رنگ مداد ابرو برای آرایش یک نکته مهم است همچنین بسیار مهم است که رنگ مو ها و ابرئ های شما هماهنگ باشند و رنگی نزدیک به هم داشته باشند همچنین اگر رنگ تیره را می خواهید انتخاب کنید باید به این توجه کنید که ابرو های شما غیر ظبیعی جلوه می دهد پس به طور کلی رتگ های روشن هم مانند رنگ های تیره فقط ابرو های شما را غیر طبیعی جلوه می دهد ، رنگ مداد باید متناسب با ته رنگ پوست شما و ویژگی هایی که در صورتتان است باشد . برای اینکه مداد ابرو بهتر در ارو های شما نشان داده شود نباید به آن فشار وارد کنید و به آهستگی به آن ضربه وارد کنید و استفاده از مداد در گوشه های بالایی و پایینی ابرو های خود خودداری کیند و خارج از خط معین ابرو ها را مداد ابرو نزنید .

پیشنهاد:
لیست خرید 26 مدل مسواک برقی سال 2020 + قیمت

مداد ابرو چیست ؟

انواع مداد ابرو 

یک مدل ابرو وجود دارد که بسیار نرم است و رنگ دهی آن بالا است و ااین ویژگی ها باعث شده است که بین خانم ها از محبوبیت بالایی برخوردار باشد این مدل مداد دارای پنج رنگ است و دارای یک سر براس دار است که قیل از این که مداد ابرو را به مو های خود بزنید می توانید اول ابرو را با این برس مرتب کنید ، انتخاب رنگ مداد را باید بر اساس رنگ پوست ، رنگ مو و ابرو انجام دهید .

نوع دیگر مداد ابرو که فرموای پودری اما فشرده دارد که می توانید با استفاده از این نوع مداد ، ابرو هایی مات و مخملی داشته باشید و به همین دلیل ابرو های شما ظاهری صاف و یکنواخت به خود می گیرد ، این نوع مداد ابرو نسبت به مدا ابرو های دیگر ماندگاری بالاتری دارد و این باعث شده که قیمت بالا تری نیز نسبت به مداد ابرو های دیگر داشته باشد .

نوع دیگر مداد ابرو که یم محصول فوق العاده برای پر کردن و فرم دادن به ابرو ها و همچنین مات کردن آنهاست . فرمولاسیون این نوع از مداد ابرو بر اساس موم است و همچنین برای خانم هایی که چشمان حساسی دارند مناسب بوده و می توانند از آن به راحتی استفاده کنند همچنین اگر ترجیح می دهید از مواد آرایشی با پایه طبیعی استفاده کنید سراغ این نوع محصول بروید.

خانم هایی که همیشه در حال تعریق هستند و به دلیل تعریق زیاد مداد ابرو زود از ابرو آن ها پاک می شود می توانند از مداد ابرو هایی را اانتخاب کنند که ضد آب بوده و مقاومت بالایی در تعریق را دارند انتخاب کنند .

انواع مداد ابرو 

چند نکته هنگام استفاده از مداد ابرو

کسانی که می خواهند آرایش ابرو هایشان بی نقص باشد می توانند از یک یا دو رنگ مداد ابرو نیز استفاده کنند تا جلوه بهتری به چشم های شما بدهد . قبل از استفاده از مداد حتما نوک آن را تیز کنید و اگر از رنگ پودری استفاده می کنید بعد از دو یا سه بار استفاده از آن برس آن را خوب بشویید و با باد خشک کنید ، اگر پودر زیاد روی برس باشد رنگ را بیش از حد پخش می کند همچنین اگر ابرو های شما احتیاج دارد که پر رنگ باشد باید رنگ صحیح را برای ابرو های خود انتخاب کنید . اگر رنگی را انتخاب می کنید که تیره باشد همان طور که گغتیم ابرو های شما غیر طبیعی نشان می دهد و دل شما را می زند بنابراین رنگی را انتخاب کنید که مناسب ته رنگ پوست شما باشد همچنین بهتر است رنگ مداد ابروی شما دو درجه روشن تر از رنگ مو های شما باشد و  این گونه خودش را بهتر نشان می دهد . هنگام استفاده از مداد ابرو بر روی ابروهایتان، یادتان باشد که خارج از خط موها را رنگ نکنید . پیشنهاد می کنیم  هنگام پرکردن ابروها با مداد ، ضربه های سریع و سطحی بزنید تا خط هایی مانند موهای کوچک خود ابرو ایجاد شود . هیچ گاه سعی نکنید با کشیدن مداد در کل ابرو خط های پهن و پیوسته ایجاد کنید . تضاد بین مو های روشن و ابرو های تیره شاید زیبا به نظر برسد اما تیره کردن بیش از حد ممکن است سن شما را بالا تر نشان دهد . مداد ابرو رابه صورت شل در دستتان بگیرید و از فشردن بیش از حد نوک مداد ابرو بر روی پوست خودداری نمایید . اگرچه می توان به وسیله آرایش ابروها را ضخیم تر کرد یا حتی دنباله امتدادی آنها را بیشتر از پیش بلند کرد ، اما اگر ابرو هایتان به طور طبیعی بسیار کوتاه یا نازک هستند از انجام این کار پرهیز نمایید یا در حداقل ترین حالت ممکن به ضخیم کردن ابروها بپردازید .  هیچگاه در رابطه با آرایش اجزای مختلف صورت تان طوری رفتار نکنید که غیر طبیعی یا زننده دیده شوند . بهترین آرایش، آرایش طبیعی ، ساده و در عین حال نامحسوس می باشد . نامحسوس بودن آرایش بدان معناست که برای دیگران قابل مشاهده نباشد اما زیبایی کوچکی در ظاهرتان ایجاد نمایند . آرایش چشم و ابرو در رابطه مستقیمی با یکدیگر بوده و بهتر است آنها را هماهنگ با همدیگر به انجام برسانید . برای مثال اگر قصد آرایش ابرو های تان به حالت بلند و کشیده را دارید سعی کنید از خط چشم های کوتاه استفاده کنید و برعکس اگر خط چشم شما بلند کشیده است حالت ابروهایتان را کوتاه آرایش نمایید . ایجاد هماهنگی و بالانس در چهره یکی از مهمترین اصول آرایش بوده و باعث هرچه زیباتر شدن شما میگردد .

پیشنهاد:
لیست 21 مدل لاک پاک کن قوی + خرید اینترنتی

چند نکته هنگام استفاده از مداد ابرو

نکاتی که هنگام خرید  مداد ابرو باید راعایت کنید 

برای طراحی و متقارن سازی ابزو های خود بهتر است  هنگام خرید مداد ابرو ، مداد هایی را انتخاب کنید که دارای براش یا سپولی هستند . برای آرایش های روزانه خود از مداد ابرو هایی که تیره یا خیلی روشن هستند استفاده نکنید . وقتی می خواهید خرید اینترنتی کنید از نظرات کاربران استفاده کنید . یک مداد ابرویی را انتخاب کنید اکه از رعایت نکات بهداشتی و استاندارد بودن یک مداد ابرو اطمینان کامل داشته باشید تا صدمه ای به سلامتی شما نزند .

امید واریم که از این مطالب بهره کامل را برده باشید و از این که ما را انتخاب کردید از شما سپاس گزاریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا