معرفی محصول

25 مدل بهترین برس سایه چشم( اصل ) + لینک خرید

برای اینکه آرایشی طبیعی و حرفه ای داشته باشید باید در میکاپ خود از برس های آرایشی استفاده کنید.بیشتر خانم ها در آرایش روزمره خود از برس رژگونه و برس سایه چشم استفاده می کنند که میکاپ خیلی تمیز می شود. برای معرفی انواع برس ها آرایشی و اینکه چه کارایی دارند با ما همراه باشید.

معرفی انواع برس های آرایشی :

برس ها و براش های آرایشی را هم به صورت تک می توانید بخرید و هم به صورت پک می توانید براش ها را تهیه کنید.

معرفی انواع برس های آرایشی

انواع براش صورت :

برس پودر:

این برس دارای موهای بلند ، نرم وکرکی است که برای پخش کردن انواع پودر روی صورت کاربرد دارند.استفاده از این برس مانع از ماسیدن پودر بر روی صورت می شود با توجه به سایز برس این برس ها دراستفاده از رژ گونه و یا برنزه کردن هم مناسب هستند.

برس سایه چشم

این برس مخصوص سایه چشم است دارای سر های مختلف است که برای سایه زدن پلک بالایی و پخش سایه مورد استفاده قرار می گیرد. بسیار کاربردی و حساس است. دارای موهای نازک و ظریف است . به دلیل سر نازک و ظریفی که دارد یک نوار باریک پشت پلک ایجاد می کند و مژه ها را پرتر نشان می دهد. زاویه دار بودن این برس مژه ها را پرتر نشان می دهد و باعث می شودن کنترل بیشتری درسایه کشیدن داشته باشید.

برس تخت

برس تخت دارای یک سری کوتاه است که با فرمی که دارد برای خط های صورت به جز چشم کارایی دارد.و همچنین برای محو کردن خط های روی صورت مانند خط روی گونه و کانسیلر زدن استفاده می شود.

برس دو سر ابرو

موهای ابرو گاهی در برخی قسمت ها رشد نمی کند و یا دچار شکستگی است بنابراین دو ابروی مشابه و طبیعی نخواهید داشت. پس در این شرایط نیاز به مداد و یا سایه ابرو خواهید داشت. استفاده از برس سایه نسبت به مداد ابرو، طبیعی تر جلوه خواهد کرد.برس دو سر ابرو دارای دو سر به شکل مختلف است سری آن به صورت زاویه دار است و برای فرم دادن به ابرو و تقویتی روی ابرو استفاده می شود. و سری دوم آن برای خط انداختن ابرو کار برد دارد.

پیشنهاد:
19 مدل هایلایتر خوش رنگ و براق + خرید اینترنتی

 

برس دو سر ابرو

برس دو سر زاویه دار

این برس در هر دو سر خود فرم های زاویه دار دارد. به همین دلیل برای آرایش قسمت های استخوانی صورت می توان از آن استفاده کرد. از قسمت سری بزرگتر برای روی استخوان های بزرگتر گونه و از سری کوچکتر آن برای استخوان های ظریف تر گونه استفاده می شود.

برس دو سر سایه

این برس از ترکیب دو برس سایه چشم تشکیل شده است دارای دو برس پهن و باریک است که برای سایه چشم به کار می رود.

برس رژ لب

این برس سری کوتاه و باریک دارد که برای خط لب و مالیدن رژ لب مایع و رژ لب جامد مورد استفاده قرار می گیرد.این برس رژ لب را در همه قسمت ها صاف و یکدست می کند.

برس بادبزنی

این برس شبیه بادبزن است و معمولا در پایان آرایش برای پاک کردن قسمت های اضافی میکاپ استفاده می شودو نواقص میکاپ را برطرف می کند و از برس های پرطرفدار بین خانم ها است.

 

برس بادبزنی

برس کانتورینگ

این برس دارای سری زاویه دار و بزرگ است که برای برجسته کردن گونه ها و سایه زدن در قسمت گونه مورد استفاده قرار می گیرد

برس رژ گونه

این برس بیشتر شبیه قلمو است و برای زدن رژ گونه بر روی گونه استفاده می گردد.

برس کانسیلر یا برس باریک

این برس ها سرهای تقریباً باریکی دارند. البته اندازه سری در برندهای مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد اما به دلیل شکل ظاهری ظریفی که دارند برای کارهای ظریف  مورد استفاده قرار می گیرند. برای محو کردن کانسیلر و مواد آرایشی بر روی جوش ها، گوشه چشم و لبه بینی می توان از این برس استفاده کرد.

برس زیر سازی یا فونداسیون

این برس نیز با سری های مختلف گرد، گنبدی، زاویه دار و مخروطی در بازار موجود است. کاربرد اصلی این برس برای پخش کلی مواد روی صورت مانند کرم پودر مایع است. کیفیت بالای این برس باعث کیفیت بالای زیر سازی شما در آرایش شده و تأثیر آن نیز قابل توجه خواهد بود.

پیشنهاد:
26 مدل سشوار پر قدرت + خرید اینترنتی

هر برس آرایشی انواع و اقسام مختلف دارد که کاربرد مخصوص خود را دارد.

برس خط چشم

این برس برای کشیدن خطوط صاف در بالای پلک مورد استفاده قرار می گیرد. برای کشیدن خط چشم نباید از هر قلم مویی استفاده کرد.زیرا اگر خطوط چشم صاف نشود و یا پهن و زشت شود آرایش شما جلوه مناسبی نخواهد داشت.پس برای ظرافت کار از قلم موی نازک و مخصوص استفاده کنید

برس خط چشم

استفاده از برس های مناسب آرایشی

ابزار کشیدن سایه بسیار مهم است و باید در خرید یک برس مناسب سایه دقت کنید و هیچوقت یک برس معمولی نخرید. برای خرید برس سایه ، ست برس سایه را بخرید. ست برس سایه شامل برس های ترکیب کننده و زاویه دار است که برس های معمولی این ویژگی ها را ندارند. اگر جنس برس خوب باشد ترکیب سایه خیلی راحت تر است. برخی از خانم ها علاقه زیادی به رنگ های متنوع دارند و می خواهند در سایه زدن از چند رنگ استفاده کنند.اما برای کشیدن سایه چند رنگ بهتر است ترکیب رنگ ها بدانند و با یک برس خوب یک سایه خوش رنگ و زیبا بکشند.

قبل از زدن سایه چشم به پلک ها حتما از یک پرایمر استفاده کنید زیرا بارا پابت ماندن سایه چشم پودری و یا مایع ، واجب است. در غیر اینصورت باعث پخش شدن سایه چشم می شود و یا پاک می شود.

اگر علاقه زیادی به استفاده سایه چشم پودری دارید برای اینکه آرایش مرتب و ماندگار داشته باشید بتدا پرایمر، سایه، خط چشم و ریمل بزنید و بعد کرم فونداسیون و کانسیلر استفاده کنید

هنگام خرید سایه به مواد تشکیل دهنده روی لیبل آن دقت کنید. متخصصان زیبایی استفاده از سایه هایی که حاوی پودر تالک هستند را منع می کنند چون باعث بیماری های سرطانی می شود. درست است که مقدار کم آن آسیب چندانی به پوست نمی رساند اما باید بدانید چه چیزی به پوست تان می زنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا