معرفی محصول

21 مدل ژل ابرو درجه یک + لینک خرید

یکی از زیبایی هایی که بعد از دندان در صورت نمایان میشود ابرو ها هستند که بسیاری از خانم ها به دنبال این هستند که بتوانند به خوبی ابروهاشان را آرایش کنند که ریمل ابرو ها و سایه ابرو ها این کار را به راحتی انجام میدهند اما امروزه بسیاری از افراد به دنبال ژل های ابرو هاستند که بتواندد با آن هم ابروهایشان را تقویت کنند و هم ابرو ها را لیفت کنند. اما ممکن است که برخ از افراد طرز استفاده از آن را ندانند ما در ادامه این مقاله شما را با ژل ابرو و نحوه استفاده و خرید ژل ابرو آشنا از آن آشنا خواهیم کرد.

ژل ابرو چیست ؟

همانطور که گفته شد یکی از اعضای چهره که در زیبایی تاثیر بسیاری دارد ابرو ها هستند. انتخاب یک مدل اشتباه برای ابرو ها می تواند چهره را جوان یا پیر، شاداب و افسرده و یا خشمگین و یا خوشحال نشان دهد. از این رو بسیاری از افراد روی انتخاب مدل برای ابرو های خود بسیار حساس هستند. اما این انتخاب مدل ابرو نیست که به تنهایی می تواند چهره شما را زیبا کند چرا که شما باید نکات مهم آرایش ابرو را نیز بدانید و نمیدانند هنگام خرید ژل ابرو به چه نکاتی باید توجه کنند. یکی از وسایل آرایشی که این روز ها برای مدل دادن به ابرو ها و آرایش آن به شدت مورد استفاده قرار می گیرد ژل‌ ابرو است. این ژل ها بیشتر برای افرادی که دارای ابرو های پرپشتی هستند مناسب است. در واقع این دسته از افراد مدام شاهد به هم خوردن مدل ابرو های خود هستند. ژل ابرو به آن ها کمک می کند تا ابرو های خود را در همان حالتی که دوست دارند به طور ثابت نگه دارند.

البته این ژل ها تنها مختص کسانی نیست که ابرو های ضخیمی دارند بلکه خانم هایی با ابرو های نازک می توانند به کمک این ژل ، به مدل دلخواه خود برسند. بیشتر ژل های ابرو بی رنگ هستند و طراحی آن درست به شکل ریمل است. اما اگر می خواهید جا های خالی ابرو های خود را پر کنید ، باید به سراغ ژل ابرویی بروید که رنگی است. در واقع شما با ژل های ابروی رنگی ، می توانید علاوه بر ثابت نگه داشتن مدل ابرو ، جا های خالی ابروی خود را نیز پر کرده و یا حتی به آن ها رنگ دهید. در واقع می توانیم ژل ابرو را یکی از بهترین جایگزین های مداد ها بدانیم چرا که برخلاف مداد ابرو ، ظاهر طبیعی به ابرو های شما می بخشد.

ژل ابرو چیست ؟

چگونه از ژل ابرو استفاده کنیم ؟

اولین کاری که بهتر است انجام دهید ، محدوده سازی کردن است. با مداد یا پودر مخصوص به ابرو های خود شکل دهید و با نوک تیز مداد ابرو کمی میان ابرو های خود بکشید اما نه آنقدر زیاد که طبیعی بودن ابرو های شما از بین برود. و بعد از تعریف محدوده برای ابرو های خود نوبت به آن می رسد که شما با حرکاتی درست و با آرامش ، به ابرو های خود ژل بزنید. برای این کار می توانید ابرو های خود را به آرامی شانه کنید تا آن ها به جا های درست هدایت شوند. کسانی که دوست دارند ابرو های آن ها پرپشت تر دیده شود ، بهتر است تار های موی ابروی خود را به سمت بالا شانه کنند. برای آنکه بتوانید زمان طولانی تری آن هم بدون آسیب رساندن به ابرو های خود ، مدل آن ها را حفظ نمایید بهتر است حتما هنگام خرید ژل ابرو این نکته را از یاد نبرید که باید ژل ابروی با کیفیت خریداری کنید.

  •  ابتدا صورت خود را با پاک کننده های ارایشی شسته و صورت را خشک کنید.
  • در صورتی که نیاز به اصلاح ابرو دارید با یک موچین مو های زائد خود را بردارید. بعد از برداشتن مو های زائد ، با یک برس ابرو یا اسپویل ، مو ها را در راستای رشد مو ها که عموما در راستای قوس ابرو و به سمت پایین است شانه بزنید.
  • در این مرحله می توانید از پودر یا مداد ابرو بر روی ابروها استفاده کنید و مجددا ابرو ها را با اسپویل ، شانه بزنید. در صورتی که ابرو هایی ضخیم و پر دارید ، دیگر نیاز به پر کردن با مداد و یا پودر ندارید ، بلکه می توانید با یک سایه به رنگ قهوه ای ، باز بسته به رنگ ابروی خود استفاده نمایید. فقط در رنگ سایه دقت داشته باشید که رنگ به کار رفته نباید باعث رنگ پریدگی مو های ابروی شما شود.در ضمن پر کردن خط ابرو نیز کاملا اختیاری بوده است.
  • در مرحله آخر ، خط ابرو را در جهت رشد ابرو صاف نمایید. حال می توانید با استفاده از اسپویلی که در ژل ابرو موجود است یا با اسپویل جدید استفاده نمایید. طبق تکنیک های گفته شده، می توانید از این اسپویلی که آغشته به ژل ابرو است در راستای مو های ابرو که رشد کرده یا به عبارتی در جهت قوس ابرو به سمت پایین است شانه بزنید و صبر کنید تا خشک شود.
  • بعد از استفاده از ژل ابرو علاوه بر حالت دادن به ابرو های خود و پر پشت کردن آن ها از ریزش مو های ابرو نیز جلوگیری کرده اید. البته اگر ژل ابروی مورد استفاده شما از نوع تقویتی باشد. پس بهتر است هنگام خرید ژل ابرو از این گزینه هم استفاده کنید.
پیشنهاد:
خرید اینترنتی23 مدل کیف آرایشی جا دار

چگونه رنگ مناسبی از ژل ابرو را انتخاب کنیم؟

برخی از ژل های ابرو بی رنگ هستند و جایی شبیه به جای ریمیل دارند. متاسفانه در این موارد به علت بی رنگ بودن شما نمیتوانید از ژل ابرو توقع داشته باشید که جاهای خالی و کم پشت ابرو هایتان را برایتان پر کند. در واقع این مدل از ژل‌ های ابرو روی مو های ابرو می نشیند و به انها کمک می کند در جای خود ثابت بمانند و همچنین آنها را ضخیم تر جلوه میدهد. اگر داخل ابرو هایتان نقاط کم پشت دارید قبل از استفاده از این ژل ها بهتر است آن نقاط را با یک مداد ابروی مناسب پر کنید. ژل ابرو به شما کمک می کند ابرو های خود را به مدل که می خواهید حالت بدهید و به آنها یک جلوه طبیعی میدهد. چیزی که در ارایش مدرن یکی از مهم ترین بخش هاست.زمانی که حرف از ژل ‌های رنگی در میان است مهم ترین و پایه ای ترین چیز پیدا کردن و انتخاب یک رنگ مناسب است ، چون اگه رنگ اشتباهی را انتخاب کنید ابرو های شما هیچ وقت طبیعی و نرمال به نظر نمیرسد و حتی اگه درست ژل رو روی ابروتون قرار بدهید تمام تلاشتون بی فایده میشود به همین دلیل رنگ مناسب باعث میشود ابروی شما طبیعی به نظر برسد و یه بخش عادی از صورتتان به نظر برسد و حتی اگه خیلی سریع و بی دقت ژل رو به ابروتون بزنید هم باز هم بد نمی شود.

چگونه رنگ مناسبی از ژل ابرو را انتخاب کنیم؟

چگونه ژل ابرو درست کنیم ؟

برای اینکه بخواهید ژل ابرو درست کنید ابتدا باید ژلاتین را که پایه و اساس ژل شما را تشکیل میدهد با آب گرم اضافه کنید و آن را در فنجان کاملا در آب حل کنید. فراموش نکنید که افزودن به یکباره پودر ژلاتین به آب باعث می شود که پودر گوله شود. پس آرام آرام و با صبر اینکار را انجام دهید. پس از اینکه از حل شدن ژلاتین کاملا مطمئن شدید روغن اسطو خودوس را به مخلوط اضافه کرده و دوباره مطمئن می شوید که کاملا با سایر مواد قاطی شده است. مراقب باشید که بیشتر از اندازه گفته شده و شش قطره اضافه نکنید چون ژل شما بیش از حد سفت می شود. پس از پایان مخلوط کردن مواد مایع به دست امده را با قیف وارد جای ریمیل کنید ولی یک چهارم فضای داخل جای ریمیل را حتما خالی بگذارید. می توانید بطری را برای چهار تا هشت ساعت در فضایی سرد قرار دهید تا ژل شما آماده شود اما اگر عجله دارید یا می خواهید زودتر نتیجه کارتان را ببینید میتوانید آن را در یخچال نیز قرار دهید. 

 

پیشنهاد:
26 مدل کلیپس مو ( با کیفیت ) +خرید ارزان

ژل ابرو چه کاربرد هایی دارد؟

خانم هایی که دارای ابرویی ضخیم و بلند هستند با استفاده از ژل ابرو می توانند به ابرو های خود حالت دهند و در صورت داشتن فضای خالی آن ها را پر نمایند. برای پرپشت نشان داد و حالت دادن و تقویت مو های ابرو های نازک حتما از ژل ابرو استفاده کنید. همانطور که گفته شد با کمک برس ژل ، می توانید به ابرو های خود حالت بدهید به طوری که مو های تاج ابرو را به سمت بالا و مو هایی که در میانه ابرو هستند را به حالت افقی تغییرحالت دهید و برای دم ابرو ، هم بهتر است که موهای آن را به سمت پایین حرکت دهید. حال بعد از استفاده از ژل ابرو، اجازه دهید که مایع ژل بر روی ابروها خشک شود. در حالت کلی می توان گفت: ژل ابرو مانند ریمل ابرو و رنگ ابرو عمل می کند، اما سازگاری آن با ابرو نسبت به دیگر محصولات نیز بیشتر است و دارای بافتی بسیار سبکتر با رنگدانه های کمتری نیز می باشد.

ما در ادامه این مقاله شما را با 21 مدل ژل ابرو درجه یک آشنا خواهیم کرد تا هنگام خرید ژل ابرو نکات مهم را بشناسید. از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم ، اگر در این زمینه تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا