معرفی محصول

خرید اینترنتی 23 مدل تیغ ابرو تیز

امروزه تمامی افراد به دنبال ابرو های خوش حالت و خوش فرم هستند که این کار را می توانند با اصلاح صحیح ابرو ها انجام دهند. اما در برخی مواقع ممکن است که با موچین نتوان برخی از مو های ریز ابرو را اصلاح کرد به همین دلیل بهترین ابزار برای انجام این کار استفاده از تیغ ابرو است تا بتوانید تمامی مو ها را از بین ببری. ما در ادامه این مقاله شما را با تیغ ابرو و نحوه استفاده از آن و نکات مهم درباره خرید تیغ ابرو را بدانید.

دلیل ریزش ابرو چیست ؟

در برخی مواقع رنگ کردن ابرو ها می ‌تواند باعث خشکی و شکنندگی موهای ابرو شود اما اين کار به هيچ عنوان باعث از بين رفتن ريشه ابرو ها نمی شود. ضمن اينکه وقتی خانم‌ ها ابرو های خود را روشن می کنند به طور طبيع ممکن است اين روشن شدن مو ها باعث کم ‌پشت‌ تر به نظر رسيدن آنها بشود. در هر صورت با از بين رفتن رنگ و رشد مجدد ابرو ها آنها دوباره به حالت قبلی خود برميگردند. علاوه بر این بسياری از بيماری ‌ها می ‌توانند برخی از افراد را دچار مشکلات مربوط به مو از جمله موی ابرو ها کنند. برخی از ناراحتيی های هورمونی مانند بيمار تيروييد می ‌توانند باعث خشکی و شکنندگی مو ها شوند. بيماری آلوپسی هم که يک بيماری خود ايمنی است که ميتواند باعث التهاب ابرو ها و ريزش تکه‌ای مانند سکه)و غير یک نواخت آنها شود. علاوه بر این ممکن است برخی از ناراحتی های روانی هم روی ريزش ابرو ها تاثير بگذارند. مثلا برخی از افراد عادت دارند هنگام استرس و اضطراب با موهای خود بازی کنند و موی سر ، مژه ، سبيل يا ابروی خود را بکنند.

دلیل ریزش ابرو چیست ؟

چگونه ابرو ها را برداریم ؟

 • ابرو ها را با کمی با ژل ابرو به سمت بالا با برس ابرو مرتب شانه کنید.
 • مدل تقریبی ابرویتان را که دوست دارید و البته در ابروی شما جای می ‌گیرد را روی ابرو در نظر گرفته و به وسیله‌ یک مداد چشم روغنی که بهتر است رنگ آن با ابروی شما تفاوت داشته باشد تا کاملا خط تمایز را به شما نشان دهد ، دور تا دور ابرو بکشید. هر دو ابرو را با هم و یکسان کشیده تا در همان ابتدای کار ابرو ها را مانند هم ببینید و بدون آن که داخل ابرو ها را پر کنید فقط دور تا دور آنها را خط بیندازید.
 • از انتهای یک ابرو ، همان ابرویی که دست راحتتر است شروع کرده و با موچین پایین خط تمایز و در همان جهت رشد مو مو های اضافه را بردارید همین طور بالای ابرو را.
 • با قیچی کوچک مخصوص ابرو و درست بالاتر از خط کشیده شده به طوری که ابرو ها صاف صاف و خیلی کم بعد از شانه کردن در صورتی که نیاز به کوتاه کردن باشد قیچی کنید و تنها تیزی های آن را بگیرید که البته در دختر خانم ها بهتر است که تاج به همان حالت طبیعی باقی بماند و کوتاه نشود .بقیه قسمت های ابرو یعنی وسط و انتهای آن را به سمت پایین شانه زده و کمی قیچی کنید سپس مو ها را به سمت بالا شانه کرده و اگر مویی اضافه باقی مانده بزنید در غیر این صورت دست نزنید. بهتر است انتهای ابرو را کوتاه نکنید تا ابرو طبیعی‌ تر باشد
پیشنهاد:
21 مدل آب پاک کننده قوی + لینک خرید

چگونه از تیغ اصلاح استفاده کنیم ؟

برای استفاده از تیغ اصلاح اول از همه باید صورتتان را با آب گرم یا ولرم بشویید تا آماده شود. آب گرم باعث می ‌شود مو ها نرم و آماده تراشیده شدن شوند و فولیکول ‌‌ها و ساقه موها مرطوب و ایستاده می‌ شوند و می ‌توانید راحت‌ تر ارو های را تیغ بزنید. در مرحله دوم شما باید از مرطوب کننده استفاده کنید این کار باعث می ‌‌شود که پوست اطراف ابرو دچار سوزش و قرمزی نشود و حرکت تیغ روی آن به راحتی صورت بگیرد. حالا با یک مداد ابرو، شکل ابروها را تنظیم کنید تا بدانید که کدام موها را باید با تیغ بتراشید و کدام یک باید بمانند. خیلی دقیق، یک ابروی زیبا و مرتب بکشید و دور تا دور ابرو را خط ایجاد کنید. این شکل دادن به ابرو با مداد، کمکتان خواهد کرد که ابروهای منظم و زیبایی را ایجاد کنید. برای اینکه بخواهید اصلاحی مناسب داشته باشید اول مو های بین دو ابرو را بتراشید. دسته تیغ را به صورت کج و مورب بگیرید و روی پوست این ناحیه بگذارید.البته این را از یاد نرید که برای انجام روش صحیح این کار تیغ شما باید تیز باشد به همین دلیل هنگام خرید تیغ ابرو به تیز بودن آن توجه کنید.

حالا با نوک تیغ شروع کنید به تراشیدن مو های اضافی که خارج از شکل اصلی ابروها هستند.معمولا ابرو ها در قسمت بالا و رو به پیشانی ، رشد زیادی ندارند اما اگر تمایل دارید که مو های ریز و پرز مانند این بخش را بگیرید تیغ را به شکل صاف در دست بگیرید و مستقیم روی پوست بگذارید. مو های پرز مانند را بتراشید و سعی کنید همه را در جهت رویش مو و در یک خط راست و مستقیم بزنید.حالا نوبت زیر ابروست. با دست آزادتان، کمی ابرو را بالا بکشید و تیغ را به صورت کاملا خوابیده و از کنار روی پوست زیر ابرو بگذارید تیغ به صورت عمودی روی پوست قرار نگیرد، زیرا احتمال بریده شدن خیلی زیاد است.از زیر خط ابرویی که کشیده ‌اید مو های اضافی را بزنید. از بخش آرک ابرو شروع کنید و کم‌کم به سمت انتهای آن بروید. فقط حواستان باشد که از خط ابروی خودتان که آن را با مداد پررنگ کرده‌اید پیروی کنید تا شکل ابرو ها طبیعی و زیبا باشد.

پیشنهاد:
26 مدل قیچی ابرو تیز + خرید آنلاین

چگونه از تیغ اصلاح استفاده کنیم ؟

چگونه به روش خانگی ابرو ها را پر پشت کنیم؟

 • ماساژ دادن ابرو ها با روغن زیتون به طور روزانه باعث رشد سریع ابرو ها می ‌شود.
 • مالیدن آب پیاز رنده شده به ابرو ها باعث تقویت و ضخیم شدن ابرو ها می ‌شود.
 • مالیدن روزی ۲ یا ۳ مرتبه وازلین به ابرو ها باعث تسریع رشد ابرو ها می ‌شود.
 • مالیدن روغن نارگیل به ابرو ها باعث تیره تر و ضخیم تر شدن ابرو ها می ‌شود.
 • مخلوط روغن بادام و بذر شنبلیله را روزانه به ابرو های خود بمالید.
 • هر شب قبل از خواب ابرو های خود را با روغن کرچک چرب کنید.
 • از آلوءورا استفاده کنید.

 

هنگام استفاده از تیغ ابرو به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

در صورتی که خود شما در خانه قصد مرتب کردن ابرو هایتان را دارید می توانید از تیغ ابرو استفاده نمایید و هنگام خرید تیغ ابرو حتما به تیز بودن آن توجه کنید. توجه داشته باشید که در زمان استفاده از تیغ بهتر است صورت خود را بشویید تا ابرو هایتان خیس باشد. این کار باعث می شود تا اصلاح راحت تر صورت گیرد و ساقه های مو برای تراشیدن آماده باشند. حتی بهتر است اطراف ابروی خود را با یک کرم مرطوب نمایید تا حساسیتی ایجاد نشود. توجه داشته باشید که قبل از استفاده از تیغ دور ابروی خود را با مداد مشخص کنید و بدانید که کدام مو ها را باید بتراشید. اگر بدن کشیدن و طراحی کردن ابرو از تیغ استفاده نمایید ممکن است ندانسته مو های زیادی را حذف کنید و ابرو های بد فرمی را برای خود ایجاد نمایید. توجه داشته باشید که تراشیدن مو های زیاد می تواند باعث از دست رفتن کل ابروی شما شود. بهتر است فقط مو های اضافی ابرو را با تیغ ابرو حذف کنید.

ما در ادامه این مقاله شما را با 23 مدل تیغ ابرو تیز آشنا خواهیم کرد تا هنگام خرید تیغ ابرو نکات لازم را بدانید . از اینکه تا اخر این مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم. اگر در این زمینه تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا