معرفی محصول

26 مدل قیچی ابرو تیز + خرید آنلاین

همانطور که می دانید ابرو ها یکی از مهم ترین اجزای صورت هستند که بسیاری از خانم ها برای پر پشت کردن و زیبا کرد آن دست به هر کاری می زنند .اما مشکل اینجاست که ابرو های پرپشت و نامنظم باعث از بین رفتن زیابیی های فرد می شود به همین دلیل بهتر است که ابرو ها را به طور مرتب و دقیق اصلاح کنید. این کار را می توانید با استفاده از موچین و تیغ ابرو و قیچی ابرو انجام دهید . ما در ادامه این مقاله شما را با قیچی ابرو و نحوه استفاده از آن آشنا خواهیم کرد تا هنگام خرید نکات لازم را بدانید.

علت ریزش ابرو ها چیست ؟

در برخی مواقع علت اصلی ريزش يا کم ‌پشت ‌شدن ابرو ها ممکن است که به خاطر افزايش سن در بسیاری از خانم ها باشد به طوری که معمولا دختر خانم‌ های نوجوان و جوان ابرو های پرپشتی دارند اما به مرور زمان حجم ابرو های آنها کم می ‌شود اما در برخی مواقع دیگر ممکن است که به دلیل اصلاح نا درست ابرو باشد که بسیاری از خانم ها ابرو های خود را با موچین اصلاح میکنند که استفاده از موچین باعث نازک‌ شدن و مدل دادن نا مناسب به ابرو ها باشد. اما اگر یک خانم تا آخر عمرش هم ابرو های خود را با استفاده از تيغ و قيچی ابرو مرتب کند بايد مطمئن باشد که هيچ ريزشی در مو های ابرويش حس نخواهد کرد و حتي در دوران سالمندی هم ابرو های پرپشت و زيبایی خواهد داشت. به همین دلیل می ‌توان گفت که تراشيدن بهترين راه برداشتن ابرو ها است .علاوه ار بین در برخی مواقع ممکن است که استفاده از لوازم آرایش هایی نامناسب باعث ریزش ابرو ها شود برای مثال اگر یک فرد به مواد موجود در مداد ابرو يا سايه ابرو حساسيت داشته باشد و با استفاده از آنها دچار خارش و سوزش در ناحيه پوست ابرو ها شود ممکن است که ابرو هایش به دليل اين حساسيت کمی آسیب ببينند. البته بايد تاکيد کرد که اين صدمه ديدن با يکی دو بار خارش و التهاب هم اتفاق نخواهد افتاد پس نگان هر خارش و سوزشی نباشید.

علت ریزش ابرو ها چیست ؟

چگونه ابروهایمان را اصلاح کنیم؟

برای اینکه بخواهید به بهترین شکل ممکن ابروهایتان را اصلاح کنید بهتر است که در مرحله اول با کمی ژل ابرو و برس ابرو هایتان را به سمت بالا شانه کنید و سپس برای اینکه بدانید ابرو های خود را از کجا شروع به اصلاح کنید بهتر است که یک قلم آرایش بردارید و با استفاده از آن یا خط کش از لبه سوراخ بینی تا گوشه داخلی چشم هایتان یک خط بکشید و سپس یک خط از همان نقطه در کنار سوراخ بینی تا گوشه بیرونی همان چشمتان مشخص کنید. این نقطه جایی خواهد بود که ابرو باید به پایان میرسد. در مرحله بعد بهتر است برای دقیق اصلاح شدن ابرو ها دور تا دور ابرو را با یک مداد متمایز با رنگ ابرو بکشید که برای این کار می توانید از شابلون های ابرو استفاده کنید این نکته را از یاد نبرید که احتیاجی به پر کردن ابروهایتان با مداد نیست بلکه همان خط دور ابرو برای انجام اینکار کافی است.

پیشنهاد:
خرید 21 مدل از بهترین رنگ مو ایرانی موجود در بازار + خرید آنلاین

 

بعد از آن از انتهای یک ابرو شروع کنید و با موچین پایین خط تمایز و در همان جهت رشد ابرو مو های اضافه را بردارید و بعد از انجام اینکار با قیچی کوچک ابرو بعد از شانه کردن ابرو مو های بلند ابرو را به مقدار لازم قیچی کنید و تیزی های آن را بگیرید البته این را از یاد نبردی که اگر قیچی ابرو شما تیز نباشد باعث خراب شدن ابروهایتان می شود و تیز بودن بسیار آن باعث بریدن بیش از حد ابرو ها می شود به همین دلیل هنگام خرید قیچی ابرو هتر است به این نکات توجه کنید. و در مرحله آخر وسط و انتهای ابرو ها را به سمت پایین شانه کنید و بعد قیچی کنید سپس ابرو ها را به سمت بالا شانه کنید و مو های اضافه را کوتاه کنید. بهتر است این نکته را از یاد نبرید که انتهای ابرو نباید کوتاه شود چرا که انجام این کار باعث طبیعی دیده نشدن ابرو ها می شود.

 

هنگام اصلاح ابرو به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

  •  اول از همه باید این را در نظر بگیرید که می خواهید ابرو هایتان را به شکلی در بیاورید یا ابروی صاف و شمشیری خود را به شکل هشت در آورید و در
  • مرحله بعد ابرو های کم و خالی معمولا از تاج ابرو خالی و کم هستند پس اگر تاج ابروی کمی دارید از تاج ابرو ها کم نکنید.
  •  برای شانه زدن ابرو ها از مسواک های سفت و محکم استفاده نکنید زیرا این امر موجب ریزش ابرو ها می شود.
  •  از برداشتن پشت سر هم ابرو ها اجتناب کنید زیرا این کار باعث شل شدن پشت پلک و افتادگی زود هنگام آن خواهد شد.
  •  از تیغ زدن ابرو با هر بار برداشتن آن خود داری کنید چرا که این کار باعث کلفت شدن تار های مو های ابرو و شکستگی مو های ابرو در زیر پوست شده و ایجاد مو های زیر پوستی ابرو می شود.
  •  ابرو ها را در همان جهتی که هستند بردارید و هیچ وقت مو های ابرو را با موچین به سمت پایین نکشید تا از ریشه در بیاورید زیرا این کار سبب نامنظم شدن تار های ابرو می شود.
پیشنهاد:
ژلیش ناخن طبیعی

هنگام اصلاح ابرو به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

استفاده از قیچی ابرو

داشتن قیچی ابرو مخصوص یک ضرورت در کیف لوازم آرایشی خانم ها است چون گاهی ممکن است تنها یک موی بلند اضافی در میان مو های ابروی شما  مشخص شود و هیچ روشی به جز قیچی زدن نتواند این مشکل را حل کند. قیچی ابرو باید خوش دست باشد و شما بتوانید به راحتی آن را در دست بگیرید و تیغه ‌های قیچی باید به راحتی باز و بسته شود و به اندازه کافی باریک و ظریف باشد تا بتوان مو های کوتاه و کوچک را هم با آن اصلاح کرد. ابرو هایی که فرم و حالت زیبایی دارند مانند قابی برای چشمان شما هستند به همین دلیل با استفاده از ابزار های مختلف می ‌توان حالت ابرو را دقیق‌ نشان داد. یکی از ابزار های پرکاربرد برای حالت دادن به ابرو استفاده از قیچی ابرو است. معمولا نوک قیچی ابرو ها کمی به سمت بالا انحنا دارند و که باعث قرار گرفتن کامل قیچی روی ابرو ها می شوند تا به ‌راحتی بتوان قسمت ‌های مختلف ابرو مثل تار های تاج ابرو را مرتب کرد.در نکته آخر باید این را بدانید که هنگام خرید قیچی ابرو بهتر است که به انحنا داشت سر قیچی حتما توجه کنید .علاوه بر اینها زمانی که قصد دارید از قیچی ابرو استفاده کنید این مورد را از یاد نبرید که بهتر است در مواقعی که واقعا مجبور هستید ابرو هایتان را قیچی کنید چرا که قیچی کردن بیش ا اندازه ابرو ها باعث می شود ابروهایتان زخیم تر رشد کند.

 ما در ادامه این مقاله شما را با 26 مدل قیچی ابرو تیز آشنا خواهیم کرد تا هنگام خرید قیچی ابرو نکات مهم هنگام خرید را رعایت کنید. از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بودید از شما متشکرم اگر در این زمینه تجربه ای داید با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا