معرفی محصول

خرید اینترنتی 24 مدل فر مژه با کیفیت

بسیاری از خانم ها مژه های کوتاه و کم حجم دارند و استفاده از ریمل های بلند کننده هم برای مژه های آنها جوابگو نیست به همین دلیل بهتر است از ابزاری مناسب برای بلند کردن یا حالت دادن به مژه ها استفاده کنیم. شاید این موضوع برای شما سوال باشد که چگونه و با چه ابزاری می توان این کار را انجام داد؟ برای حالت دادن به مژه ها می توان به راحتی از فر مژه استفاده کرد. در ادامه این مقاله شما را با فرمژه و نحوه استفاده از آشنا خواهیم کرد.

فر مژه چیست ؟

زمانی که قصد دارید آرایش چشمتان را کامل کنید بهتر است که این کار را با مژه گذاشتن و ریمل زدن به اتمام برسانید چرا که داشتن مژه هایی بلند و پرپشت باعث جذابیت و گیرایی شما می شود به همین دلیل بهتر است که از فرمژه اسّتفاده کنید. این دستگاه با انحنای مناسبی که دارد می تواند قوس ملایمی به مژه ها میدهد که همین امر باعث فر شدن مو های شما می شود. بهتر است برای فر کردن مژه ها یا حالت دادن به آنها تکنیک مناسبی را انتخاب کنید .برای مثال هر یک از آرایشگر ها تکنیک های مختلفی را برای خود انتخاب کرده اند . برای اینکه درست از این ابزار استفاده کنید بهتر است که آن را از ریشه ی مژه ها با فشار و ضرباتی با آهنگ یکسان حرکت دهید تا به نوک مژه ها برسید و سپس  فرمژه را از چشمتان دور کنید و انحنای مژه هایتان را بررسی کنید بهتر است قبل از شروع آرایش دوباره همان مراحل را تکرار کنید تا مژه هایتان بهتر شکل بگیرد و سپس به سراغ چشم بعدی بروید.

اگر این راه حل برایتان مشکل بود می توانیم راه حل راحت تری را به شما ارائه بدهیم . برای انجام این کار بهتر است که فرمژه را در دستی که به آن تسلط دارید بگیرید و سعی کنید این ابزار را بالای چشم خود قرار دهید و آن را در پایه مژه ها بگذارید. قبل از اینکه بخواهید از فرمژه استفاده کنید بر روی مژه های خود ریمل نزنید. مژه ها در این شرایط به هم می چسبند و ظاهر خوبی نخواهند داشت. باید فرمژه را مانند قیچی در دست بگیرید در این شرایط بخش منحنی دار آن به سمت بالا و خارج خواهد بود. مطمئن شوید که همه مژه ها داخل دهانه بین لبه های پایینی و بالایی فر کننده قرار دارند. سپس وقتی که فرمژه را در پایه مژه های خود قرار دادید آن را فشار دهید و مطمئن شوید بین دستگاه فر کننده هیچ پوستی از چشم شما قرار ندارد. ابزار را نزدیک مژه ها قرار دهید اما آن را به آرامی فشار دهید تا مشکلی برای مژه ها ایجاد نشود. برای اینکه مطمئن شوید مژه هایتان به خوبی فر می شود فرمژه را برای ۵ الی ۱۰ ثانیه بسته نگه دارید.

پیشنهاد:
25 مدل کرم روشن کننده پوست (قوی) + خرید ارزان

فر مژه چیست ؟

علاوه بر این ها شاید برای شما مشکل باشد که در هر وقت و هر جا از فرمژه استفاده کنید به همین دلیل شما می توانید از فر مزه دائمی یا همان لیفت مژه ها استفاده کنید. فرمژه دائمی که به عنوان لیفت مژه هم شناخته می ‌شود یک جایگزین نیمه دائم برای برای دستگاه فر زنی است. بعد از یک جلسه ، خانم ها می ‌توانند تا چند وقت از مژه های فر خورده و پر خود که مورد علاقه شان است لذت ببرند. همان طور که فر مو مو های شما را فر می ­زند فرمژه دائمی نیز مژه های بالایی شما را فر می ­زند و آن‌ ها را به سمت بالا قوس میدهد تا همان تاثیری را که از یک فرکننده مژه یا ریمیل به دست می ‌آورید ، ایجاد کند.

 

چگونه فر مژه را تمیز کنیم؟

زمانی که از فرمژه استفاده می کنید پس از چند وقت استفاده دیگر کارایی اول را ندارد و مژه های شما را به خوبی فر نمکیند . این اتفاق به این منظور نیست که فرمژه شما خراب و از کار افتاده شده باشد بلکه به این معناست که فرمژه شما کثیف است و تجمع بسیار ریمل و دیگر مواد باعث ضعیف شدن کارایی آن شده است به همین دلیل بهتر است که هر چند وقت یک بار فرمژه ها را تمیز کنید. برای تمیز کردن فرمژه راه حل های بسیاری وجود دارد که در ادامه آنها را با هم بررسی خواهیم کرد:

استفاده از الکل : 

یک پد آرایشی یا پنبه را به مقداری الکل آغشته کنید و سپس زیر و رو فرمژه را تمیز کنید و آن را آبکشی کنید و خشک کنید.

استفاده از سشوار :

قسمت پلاستیکی فرمژه را جدا کنید و سشوار خود را روی آخرین درجه تنظیم کنید و به مدت ۳۰ ثانیه الی ۱ دقیقه مستقیما روی فر مژه بگیرید. گرما باعث از بین رفتن میکروب ها و باکتری ها شده و همچنین موجب آب شدن هر گونه لوازم آرایشی موجود روی سطح فرمژه شده و خاک و آلودگی های آن را از بین می برد. حالا اجازه دهید فرمژه تان چند دقیقه خنک شود. سپس با استفاده از یک دستمال کاغذی تمام آلودگی های جلو و پشت فر مژه را پاک کنید. اکنون قسمت پلاستیکی فرمژه را نیز با آب فراوان بشویید و پس از خشک کردن ، مجددا آن را سر جایش قرار دهید.

استفاده از دستمال مرطوب

در این روش شما می توانید از انواع دستمال مرطوب آرایشی که مخصوص پاک کردن آرایش چشم هستند استفاده کنید. برای تمیز کردن فرمژه ، با یک دستمال مرطوب دو طرف فرمژه را تمیز کنید تا ریمل و آلودگی ها از بین بروند.

فر مژه چیست ؟

روش های ساده برای فر کردن مژه ها

برای فر کردن مژه ها روش های مختلفی وجود دارد که ابزار فرمژه یکی از این روش ها است اما اگر بخواهیم از روش های سنتی استفاده کنیم بهتر است که چند راه حل را با هم بررسی کنیم.

پیشنهاد:
لیست خرید 25 مدل سرم مو حالت دهنده با کیفیت + قیمت

استفاده از ریمل و انگشت برای فر کردن مژه ها : برای اینکه بخواهید بدون استفاده از فرمژه مژه هایتان را فر کنید بهتر است که فر کردن مژه ها را با ریمل زدن شروع کنید و این نکته را از یاد نبرید که ریمل ضد آب کار شما را راحت تر می کند. بعد از ریمل زدن بهتر است که دو تا انگشت های اشاره یا هر انگشتی که با آن راحت هستید را به هم بمالید تا انگشتانتان گرم شود و سپس مژه هایتان با همان انگشت ها به جلو و عقب ببرید بهتر است که این کار حدود 15 ثانیه انجام دهید تا مژه ها بهتر حالت بگیرند.

فر کردن مژه ها با قاشق : لیوانی را با آب گرم پر کنید و بعد قاشق فلزی را در آن قرار دهید و اجازه بگذارید قاشق برای سه الی پنج دقیقه در آن بماند تا گرم شود این نکته را از یاد نبرید که بهتر است از قاشقی که بسیار بزرگ است یا نگه داشتن آن در برابر چشم دشوار است استفاده نکنید. قاشق قهوه یا چای معمولا بهترین اندازه برای فر کردن مژه ها است. در مرحله بعد قاشق را از آب خارج کنید و با حوله کمی خشک کنید. قاشق را بالای چشم بیاورید و بخش منحنی شکل آن را به گونه ای نگه دارید که به سمت خارج باشد. بهتر است قاشق را قبل از قرار دادن روی چشم تست کنید تا مطمئن شوید زیاد داغ نیست. حالا مژه ها را با انگشت دست به سمت قسمت منحنی شکل قاشق هدایت کنید و مژه ها را برای ۱۰ ثانیه در این حالت قرار دهید تا فر شود. و در آخر برای حفظ و تثبیت آن از ریمل استفاده کنید.

فر کردن مژه ها با مسواک : آب شیر را باز کنید تا داغ شود و سپس مسواک را زیر آن بگیرید تا دندانه هایش گرم شود. آب اضافی را از آن بگیرید. سپس آن را روی حوله بزنید تا خشک شود. مطمئن شوید که از مسواک تمیز و استفاده نشده برای فر کردن مژه ها استفاده می کنید. بعد از اینکه مسواک گرم شد به آرامی آن را در اطراف مژه ها قرار دهید. زمانی که به انتهای مژه رسیدید مسواک را در برابر پلک قرار دهید و به سمت بالا ببرید تا فر شود. به مدت ۱۰ ثانیه مسواک را در برابر پلک ها قرار دهید تا مطمئن شوید مژه ها به خوبی فر می شوند. اگر مژه هایتان به خوبی فر نشد می توانید یک بار دیگر این کار را انجام دهید و سپس از ریمل استفاده کنید.

هر آنچه که باید درباره فرمژه بدانید ما به شما معرفی کرده ایم از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بودید از شما متشکرم. در ادامه شما را با خرید اینترنتی 24 مدل فرمژه با کیفیت آشنا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + نه =

دکمه بازگشت به بالا