معرفی محصول

لیست قیمت 29 مدل کرم گریم (اصل) + خرید اینترنتی

امروزه به دلایل مختلفی از جمله آلودگی هوا ، استفاده نامناسب از لوازم های آرایشی ، استفاده از لوازم آرایش هایی که تاریخ مصرف ندارند و عوامل دیگر باعث شده است که بسیاری از پوست ها واکنش های مانند حساسیت ، ایجاد لک و التهاب پوستی نشان دهند که این واکنش ها برای بسیاری از خانم ها خوشایند نیستند. شاید در برخی مواقع به روش های درمانی بسیاری پرداخته باشید اما تمامی این روش ها احتیاج به زمان کافی دارند و شما به یک مهمانی دعوت شده اید و به دنبال راه حل سریع و آسان هستید ، در چنین مواقعی شما می توانید به راحتی از کرم های گریم برای پوست صورتتان استفاده کنید.

شاید برای شما سوال باشد که کرم گریم چیست؟ در واقع کرم گریم مانند یک کرم پودر معمولی است تنها با این تفاوت که تمامی نقص های پوست صورت و ضایعات پوستی را می پوشاند. به همین دلیل برای استفاده در آرایش های روز مره اصلا مناسب نیست چرا که این کرم باعث بسته شدن تمامی منافذ پوست می شود و از رسیدن اکسیژن کافی به پوست جلوگیری می کند به همین دلیل بهتر است از این کرم تنها برای مراسم های خاص استفاده شود.

استفاده از کرم گریم

معمولا کرم های گریم برای زیر سازی پوست صورت استفاده می شوند تا آرایش را بهتر نشان دهند علاوه بر این ممکن است که شما احتیاج به آرایشی غلیظ داشته باشید و این آرایش باید ماندگاری بالایی هم داشته باشد که در چنین مواقعی شما می توانید به راحتی از این کرم ها استفاده کنید. این موضوع را از یاد نبرید که کرم گریم برای آرایش های معمولی مورد استفاده قرار نمی گیرد و تنها برای آرایش عروس و آرایش هایی که احتیاج به پوشانندگی بالایی دارند مورد استفاده قرار می گیرد و برای آرایش های معمولی از کرم پودر های معمولی که پوشانندگی مناسب دارند استفاده می شود.

استفاده از کرم پودر باعث زیر سازی بسیاری عالی می شود به طوری که هیچ لکه یا ضایعات پوستی در صورتتان دیده نمی شود. چرا که این کرم در ابتدای آرایش استفاده می شود تا تمامی ضایعات پوستی از جمله لکه ها ، خال ، جای جوش ، چین و چروک و تتو را بپوشاند. در استفاده از رنگ کرم باید دقت بسیاری شود چرا که هر چه رنگ کرم  به رنگ پوست شما نزدیک تر باشد نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد. بهتر است برای پخش کردن کرم گریم از پد ها و براش های مخصوص استفاده کنید تا نتیجه بهتری دریافت کنید. برای استفاده از کرم گریم نکات مناسبی وجود دارد که آنها را با هم برسی میکنیم.

 • قبل از استفاده پوستتان را آماده کنید
 • کرم گریم مناسب انتخاب کنید
 • از کرم گریم بیشتر روی نواحی نقص دار استفاده کنید
 • اصول استفاده از کانسیلر را رعایت کنید
 • استفاده مناسب از براش و اسفنج و دست برای پخش کرم گریم
پیشنهاد:
19 مدل دستگاه لاک خشک کن قوی + خرید اینترنتی

 

قبل از استفاده پوستتان را آماده کنید

قدم اول برای استفاده از کرم گریم و دریافت نتیجه مناسب آماده سازی پوست است. بهتر است قبل از شروع آرایش ابتدا صورتتان را بشویید و بعد از خشک کردن بهتر است که از آبرسان ها یا کرم های نرم کننده استفاده کنید تا پوستتان پوسته پوسته و خشک نشود و بعد از انجام این کار بهتر است که از پرایمر استفاده کنید. پرایمر را روی پوستتان ماساژ دهید تا پوستتان هم مرطوب شود و باعث بهتر قرار گرفتن کرم  روی پوست شما می شود. سعی کنید به نوع پوستتان توجه کنید اما اگر شما پوستی خشک دارید بهتر است از کرم هایی با مرطوب کنندگی بالا استفاده کنید اما اگر شما پوستی چرب دارید بهتر است از مرطوب کننده های بدون چربی استفاده کنید.

 

کرم گریم مناسب انتخاب کنید

کرم گریمی انتخاب کنید که متناسب با پوست شما باشد یعنی روشن تر یا تیره تر از پوستتان نباشد چرا که انتخاب نامناسب کرم گریم باعث بد شدن و نامناسب دیده شدن آرایش شما شود و عیب های صورتتان را نمی پوشاند. اگر شما پوستی چرب دارید بهتر است که از کرم هایی که چربی کمتری دارند استفاده کنید چرا که اگر برای پوست چرب از کرم هایی که دارای چربی هستند استفاده کنید باعث برق زدن پوست صورتتان می شود اما در پوست های خشک اینطور نیست شما می توانید به راحتی از کرم هایی که دارای چربی هستند استفاده کنید تا کرم بهتر روی پوست شما بنشیند.

 

از کرم گریم بیشتر روی نواحی نقص دار استفاده کنید

همانطور که گفته شد از کرم گریم بیشتر برای زیر سازی استفاده می شود تا نقص ها را بپوشاند و باعث بهتر دیده شدن کرم پودر شود به همین دلیل بهتر است که از این کرم بیشتر در نواحی که لکه های بیشتری دارند استفاده شود تا آرایشی بهتری داشته باشید اما در برخی مواقع دیگر ممکن است که شما از کرم پودر استفاده نکنید که در این مواقع بهتر است از هایلایتر و کانتور برای زاویه دار کردن صورت استفاده کنید.

 

اصول استفاده از کانسیلر را رعایت کنید

بهتر است قبل از استفاده از کانتور یا کانسیلر نواحی مناسب استفاده از این دو را بشناسید و سپس از این دو استفاده کنید. می توانید از کانسیلر برای نواحی مرکزی صورت مانند وسط پیشانی ، وسط چانه ، روی پیشانی ، زیر لب ها ، زیر چشم استفاده کنید ، شما می توانید به راحتی با استفاده از کانسیلر برای زیر چشم تمامی تیرگی ها و سیاهی های زیر چشم را بپوشانید. بهتر است بعد از استفاده از کانسیلر از پودر فیکساتور روی نواحی استفاده کنید تا باعث تثبیت آن شود. کانسیلر را با براش های کوچک و پد به صورت ضربه ای بزنید تا به خوبی جذب شود.

 

استفاده مناسب از براش و اسفنج و دست برای پخش کرم گریم

یکی از نکاتی که در آرایش با کرم گریم بسیار مهم است استفاده از لوازم مناسب برای پخش کردن کرم گریم است که می تواند تاثیر بسیاری در آرایش شما بگذارد برای مثال بهتر است برای پخش کردن کرم گریم از انگشت دست استفاده کنید که علاوه بر پخش کردن کرم گریم باعث مالش صورت و جذب بسیار کرم روی پوست شما می شود و سپس بعد از پخش کردن کرم شما می توانید از یک پد برای رفع تجمع کرم در یک ناحیه جلوگیری کنید.

پیشنهاد:
13 مدل ریمل ابرو خوش رنگ + خرید اینترنتی

استفاده مناسب از براش و اسفنج و دست برای پخش کرم گریم

بهترین کرم گریم کدام است؟

بهترین کرم گریم را می توان با توجه به ویژگی ها مناسبی مانند نکات زیر شناخت:

 • دوام و ماندگاری بالا
 • پوشش دهی مناسب
 • ضد تعریق
 • حاوی ضد آفتاب رنگی
 • سازگاری با تمامی پوست ها
 • دارای بوی مطبوع

با توجه به نکات بالا می توانیم بهترین کرم گریم را بشناسیم اما علاوه بر این نکات بسیار مهم تری هستند که می توان با توجه به آنها بهترین نوع کرم را شناخت. زمانی که قصد خرید کرم گریم دارید به دوام و ماندگاری آن توجه داشته باشید که معمولا این نوع کرم ها شامل ماندگاری طولانی ، ماندگاری متوسط و ماندگاری کم هستند که با توجه به نیاز این مورد در نظر گرفته می شود. این نوع کرم ها تنوع بسیاری برای مشتری دارند که بر اساس ویژگی ها انتخاب میشوند. یک کرم گریم علاوه بر این ها می تواند رطوب رسانی کافی را به پوست بدهد و بتواند چربی های اضافی پوست را از بین ببرد و باعث مات شدن کرم روی پوست شما شود و تمامی سطح پوست را صاف و یک دست کند.

برای طبیعی به نظر رسیدن کرم گریم چکار کنیم؟

کرم پودر را با اسفنج یا انگشت روی پوست به آرامی بمالید ، تا پوست شما روشن شده و در عین حال طبیعی به نظر برسد. بهتر است دهانتان را هنگام استفاده از کرم پودر باز نگه دارید تا ناحیه گردن شما در معرض دید باشد و خط مشخص فک شما از بین برود. بعد از اتمام آرایش هم یک دستمال کاغذی را به آرامی روی صورتتان بمالید. این کار باعث می‌شود مواد آرایشی روی پوست یک نواخت‌ تر شده و صورت شما طبیعی ‌تر به نظر برسد.

هنگام خرید کرم گریم به چه مواردی توجه کنیم؟

کرم پودری برای شما مناسب است که وقتی به خط فک پایین مالیده شود، خط آرایشی بین گردن و صورت به وجود نیاید، هنگام خرید برای تست رنگ کرم پودر باید ۳رنگ نزدیک به رنگ پوستتان را روی خط فک پایین خود بمالید، بعد در نور طبیعی ببینید که آیا هنوز خط آرایشی دیده می‌شود یا خیر ؟ اگر رنگ درست را انتخاب کرده باشید خطی نباید مانده باشد بنابراین با توجه به این نکات می توانید بهترین کرم گریم را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب شما را با 29 مدل کرم گریم آشنا خواهیم کرد تا بتوانید بهتر نوع کرم گریم را برای پوستتان انتخاب کنید. اگر در این زمینه تجربی ای دارید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا