معرفی محصول

لیست خرید 25 مدل سرم پوست فوق العاده + قیمت

امروزه سرم پوست طرفداران زیادی پیدا کرده است برای استفاده از سرم باید بدانید که چه کارایی دارند و چه هستند؟ در اینجا به معرفی مارک های خوب خرید سرم پوست خواهیم پرداخت. ساختار سرم به گونه ای است که دارای مولکول های ریز است که در پوست نفوذ می کند و حجم زیادی از مواد مغذی را به پوست می رسانند. تفاوت سرم با کرم ها و لوسیون در این است که در سرم ها ترکیبات غیر ضروری حذف شده است و در آن مواد مغذی با ترکیبات موثر به کار رفته است.

این محصول پوستی نسبت به سایر محصولات بسیار سبک هستند و خیلی سریع در پوست نفوذ می کنند و مشکلات پوستی مانند لک ، آکنه و چین و چروک را از بین می برند.زیرا مواد به کار رفته در این محصول خیلی سریع به پوست نفوذ می کند و سریع جذب می شود. خرید سرم پوست برای داشتن پوستی سالم ضروری است.

سرم ها دو نوع هستند بر پایه چربی و بر پایه آب

بیشتر سرم های موجود در بازار بر پایه آب هستند. این نوع سرم ها مولکول های ریزتری دارند و بهتر در پوست نفوذ می کنند و باعث تغذیه لایه های عمقی پوست می شود. سرم ها بر پایه چربی مولکول های بزرگتری دارند و در لایه سطحی پوست می مانند.

سرم ها دو نوع هستند بر پایه چربی و بر پایه آب

متخصصان پوست معتقدند سرم پوست دارای ترکیبات مرطوب کننده خیلی ملایم است که به راحتی در پوست نفوذ می کند و موثر عمل می کند.البته باید نحوه صحیح استفاده از سرم را بدانید. و در خرید سرم پوست مناسب دقت زیادی کنید.
سرم هایی که مواد غلیظ دارند. مواد مغذی فعال دارند و نسبت به کرم، بهتر و عمیق تر جذب می شوند.بنابراین برای درمان مشکلات خاص پوستی مانند آکنه،قرمزی و لکه های پوستی بسیار مفید می باشند . استفاده از سرم پوست، برای پوست های چرب که با کرم های سنگین و پرچرب سازگار نیستند مناسب است زیرا اکثر این سرم ها بر پایه آب هستند

چه کسانی باید سرم پوست استفاده کنند؟

سرم پوست برای کسانی که پوست چرب دارند مناسب است و کسانی که می خواهند پوستی روشن ، ضد لک و ضد چروک داشته باشند می توانند از این محصولات استفاده کنند اگر  سرم را قبل از کرم مرطوب کننده استفاده کنید رطوبت رسانی به پوست بسیار بهتر انجام می شود. استفاده از سرم به سلیقه و سازگای با پوست بستگی دارد.

پیشنهاد:
23 مدل بند انداز بدون درد + خرید اینترنتی

سرم روز و شب

سرم های روز غلظت کمتری نسبت به سرم های شب دارند و بافتی سبک تر دارند. استفاده از سرم های پوست را باید به تدریج شروع کنید و باید یک شب در میان استفاده کنید تا پوستتان عادت کند. سپس می توانید هر شب سرم شب را بزنید و سپس سرم روز را هم اضافه کنید. برخی از افراد نمی توانند هزینه زیاد برای سرم روز و شب کنند و فقط یکی را می توانند استفاده کنند پس توصیه ما این است که سرم شب را استفاده کنید. و در خرید سرم پوست دقت کنید.

زمان استفاده از سرم پوست

سرم ها را باید بعد از تمیزکردن پوست و پاکسازی پوست استفاده کنید اگر پوستی حساس ندارید بعد از شستشوی کامل پوست و خشک کردن پوست و قبل از استفاده از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. و اگر پوستی حساس دارید ده الی پانزده دقیقه بعد از شستن صورت صبر کنید تا خشک شود سپس از سرم استفاده کنید. دلیل اینکه سرم را بعد از شستشو صورت استفاده کنید این است که پوست مرطوب ترکیبات سرم را بهتر جذب می کند. بهترین روش استفاده از سرم پوست این است که یک قطره برای هر قسمت بینی،پیشانی،گونه  به طوری که تمام سطح پوست را بپوشاند استفاده کنید و به مدت سی ثانیه به حالت ضربه ای به آرامی رو پوست بزنیدمیتوانید با هر دو دستتان اینکا را انجام دهید.

آیا سرم ها را می توان به جای مرطوب کننده استفاده کرد؟

همه سرم ها خواص مرطوب کنندگی ندارند و بستگی به نوع سرمی که استفاده می کنید دارد. در سرم هایی که ترکیبات آنها هیالورونیک اسید و سرامید است باعث مرطوب کنندگی پوست می شود.

آیا سرم ها را می توان به جای مرطوب کننده استفاده کرد؟

با این وجود مصرف سرم، به تنهایی به منظور اثر مرطوب کنندگی منطقی به نظر نمی رسد. به این دلیل که هر چند ترکیبات مرطوب کننده موجود در سرم، لایه های عمقی پوست را آبرسانی می کند، اما به دلیل اینکه این ترکیبات مانند لوسیون و کرم های مرطوب کننده  نمی تواند لایه ای در سطح پوست ایجاد کند پس آب موجود در پوست زودتر تبخیر می شود.

پیشنهاد:
25 مدل بهترین لاک پایه (خوشرنگ ) + لینک خرید

فواید استفاده از سرم پوست چیست؟

بعد از استفاده از سرم پوست، به تدریج بافت پوست شما بهبود خواهد یافت زیرا دارای ویتامین C و موادی که کلاژن سازی پوست را انجام می دهند است بنابراین با مرور زمان پوست شما نرم وسفت تر می شود و پوستتان جوانتر خواهد شد.لک هایی که در اثر جوش و یا زخم به وجود آمده باشد از بین می روند و پوستتان روشن تر خواهد شد. منافذ باز پوست کم می شود و پوستتان یکدست می شود التهابات پوستی ،خشکی پوست کمتر می شود و پوستی جوان و نرم خواهید داشت.

به مرور زمان پس از استفاده از سرم پوست، بافت پوست شما بهبود پیدا می‌کند که این مساله را مدیون ویتامین C و مواد کلاژن سازی است که در این سرم‌ها وجود دارند. در نتیجه پوست شما بعد از مدتی نرم‌تر و سفت‌تر می‌شود و پوست جوان‌تری خواهید از داشت. اگر لکه‌ای روی پوستتان وجود داشته باشد که در اثر زخم یا جوش بوجود آمده باشد پس از مدتی استفاده از سرم پوست از بین می‌رود چرا که این سرم پوست را روشن‌تر می‌کند. منافذ باز پوست کم می‌شود و در نتیجه پوستی یکدست و صاف خواهید داشت. التهابات پوستی، قرمزی و خشکی پوست نیز به مرور زمان از بین رفته و پوستی نرم و جوان خواهید داشت.

نکته مهم این است که برای استفاده از سرم پوست ، آن را روی پوست خود نکشید و فشار ندهید به صورت آرام ضربه بزنید .و بعد از آن می توانید از مرطوب کننده استفاده کنید.

استفاده از مرطوب کننده می تواند مواد موثر سرم را روی پوست نگه دارد و پوست را درخشان می کند. اگر می خواهید آرایش کنید سرم پوست را بعد از استفاده از مرطوب کننده بزنید

فواید استفاده از سرم پوست چیست؟

سرم را چند بار در روز استفاده کنیم؟

برای استفاده از سرم، برچسب روی محصول را بخوانید اما اغلب یک یا دوبار در روز استفاده کنید.به دلیل اینکه سرم ها غلظت بالایی دارند نسبت به سایر مواد آرایشی گرانتر هستند. اما به دلیل اینکه مقدار استفاده از آن کم است به صورت طولانی مدت می توان از آن استفاده کرد. سرم دها باعث ایجاد تحریکات پوستی می شوند .حتما قبل از استفاده روی قسمتی از پوست خود تست کنید. استفاده از این سرم ها برای کسانی که مشکلات پوستی مانند اگزما دارند مناسب نیست.زیرا باعث ایجاد تحریکات پوستی می شود.

امیدواریم در این مقاله شما را با خرید سرم پوست مناسب آشنا کرده باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا