معرفی محصول

25 مدل بهترین کرم سفت کننده پوست (جوانساز قوی) + خرید

کرم سفت کننده پوست چیست؟ برخی از این کرم ها ادعا می کنند که می توانند پوست صورت را لیفت کنند . آیا میدانید کدام کرم سفت کننده پوست صورت بهتر عمل می کنند؟ نحوه صحیح استفاده از این کرم ها چگونه است؟

 

کرم سفت کننده پوست

این کرم ها در دسته محصولات ضد پیری هستند که برای مراقبت از پوست به کار می روند. کرم های سفت کننده هم نوعی کرم مرطوب کننده هستند و همچنین دارای ضد آفتاب هستند و از پوست در مقابل آفتاب محافظت می کنند.لایه برداری انجام می دهند و سلول های پوست را تقویت می کنند. برخی از این کرم های سفت کننده برای چین و چروک پوست مفید هستند.

دارای ترکیبات ویتامین C ،رتینول ، اسید های هیدروکسی آلفا و آلفا لیپوئیک است. کرم های سفت کننده بیشتر برای خطوط ریز و ظریف پوست کارایی دارند و اگر پوست خیلی کم شل شده باشد بهتر عمل می کند. برای چروک های عمیق فقط درمان های بالینی نتیجه می دهد و این کرم ها مناسب نیستند.

کرم سفت کننده پوست

کارایی کرم سفت کننده

 • رفع خطوط ریز و چین و چروک های ظریف
 • رفع حالت ارتجاعی پوست با افزایش سن
 • آسیب دیدگی پوست در مقابل نور آفتاب در صورتی که خفیف باشد
 • مناسب برای پوست خشک

چه کسانی نیاز به کرم سفت کننده دارند؟

برخی از افراد دارای چین و چروک عمیق پوست هستند که با این کرم ها اصلاح نمی شوند.اگر چروک پوست از مرحله خطوط ریز گذشته باشد و به صورت دائمی بر روی پوست شما باشد باید از راه های درمانی مانند لیزر،بوتاکس ،لایه بردار های شیمیایی و یا جراحی های زیبایی استفاده کنید.

برعکس، کرم ها و سرم های سفت کننده صورت، معمولا برای موارد زیر به خوبی عمل نمی کنند:

کرم های سفت کننده در موارد زیر عمل نخواهند کرد.

 • لایه های عمیق و چین خوردگی پوست
 • چین و چروک عمیق پوست
 • لک های تیره و یا خال های تیره رنگ

با گذشت زمان و افزایش سن، کلاژن پوست از بین می رود و دشمن پوست محسوب می شود .میزان کلاژن پوست با افزایش سن و تابش مضر آفتاب کاهش می یابد.

با بالا رفتن سن، از دست دادن کلاژن، دشمن شماره یک برای صورت ما محسوب می ‌شود. همان طور که میزان کلاژن در پوست ما به طور طبیعی با افزایش سن و آفتاب کاهش می ‌یابد، گردی طبیعی و حالت ارتجاعی طبیعی پوست ما نیز از بین می رود.

پیشنهاد:
22 مدل موم موبر قوی در سال (2020) + خرید

حرکات عضلانی متعدد و تکراری مانند لبخند زدن، صحبت کردن، اخم کردن و حتی خوردن، همگی باعث کشیدگی پوست صورت ما می شوند. با کاهش یافتن حالت ارتجاعی طبیعی پوست، همگی این فعالیت ‌ها به شکل‌گیری تدریجی خطوط ریز و  ظریف و در نهایت چین و چروک های عمیق ‌تر کمک می ‌کنند. کمبود رطوبت در پوست و آسیب ناشی از اشعه ماوراء خورشید، به از دست دادن طبیعی کلاژن، کمک می کنند.

چه کسانی نیاز به کرم سفت کننده دارند؟

کارایی کرم سفت کننده پوست چیست؟

کرم سفت کننده پوست با خاصیتی که دارند به صورت زیر عمل می کنند:

 • از پوست در مقابل اشعه مضر خورشید و آسیب های آن مراقبت می کند
 • باعث رطوبت رسانی به پوست می شود
 • آنتی اکسیدان هایی را به پوست می رساند که رادیکال های آزاد را از بین می برد.
 • باعث لایه برداری ، لایه بیرونی و سطحی پوست می گردد
 • یک آنزیم به نام  کلاژناز را مهار می کند
 • گردش خون را افزایش می دهد و کلاژن پوست را افزایش می دهد.

کرم سفت کننده پوست برای اینکه نتیجه بهتری داشته باشد با مواد مغذی که دارد مانند ضد آفتاب ، لایه برداری و آنتی اکسیدان ها باعث ترمیم و باز سازی پوست می شود.

کرم های باز سازی کننده پوست، سلول های قدیمی را از بین می برند سلول های جدید می سازند. کلاژن جدید تولید می کنند . چین و چروک و حالت ارتجاعی پوست را کاهش می دهند.

عناصر کرم سفت کننده پوست چیست؟

ویتامین C موجود در این کرم دارای آنتی اکسیدان قوی است که رادیکال های آزاد مضر را در پوست خنثی می کند.

دارای موادی است که باعث افزایش گرش خون می شود و رشد کلاژن را افزایش می دهند ویتامین C موجود در این محصولات به صاف کردن پوست کمک می کنند.

رتینول موجود در این محصولات که دارای ویتامین A است به راحتی در پوست نفوذ می کنند و یک ماده قوی در برابر چین و چروک است. رتینول تولید کلاژن را تحریک می کند ،منافذ باز پوست را کاهش می دهد.

عناصر کرم سفت کننده پوست چیست؟

نیاسین و یا ویتامین B3 یک مکمل مغذی است . یک ماده مهم و اصلی ضد پیری قوی است.نیاسین به راحتی از سطح پوست عبور می کند و به لایه های پایینی پوست نفوذ می کند. حالت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد. رنگ پوست را بهبود می بخشد و چین و چروک را کاهش می دهد.

دارای ماده آلفا لیپوئیک اسید است که عامل مهم ضد پیری است و بسیاری از معایب پوست را بهبود می بخشد. به راحتی در پوست نفوذ می کند و با رادیکا های آزاد مبارزه می کند . التهاب را کاهش می دهد و چین و چروک های پوست را از بین می برد.و آسیب های ناشی از تابش نور خورشید را کاهش می دهد. ماده آلفا لیپوئیک اسید یک مرطوب کننده قوی است . در مبارزه با آکنه ها مفید است.

پیشنهاد:
18 مدل اسکراب صورت و بدن شفاف کننده + خرید آنلاین

هیالورونیک اسید موجود در این محصول یک مکمل قوی برای سفت کردن پوست است. دارای مواد مرطوب کننده است که حالت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد. این ماده در کرم های دور چشم موجود است که بر چین و چروک ، خطوط پنجه کلاغی و سفت کردن اطراف چشم تاثیر دارد.

آلفا هیدروکسید و بتا هیدروکسی اسید از عوامل تاثیر گذار ضد پیری هستند و آلفا هیدروکسی ساخته شده از اسید سیتریک و اسید لاکتیک است که لایه بردار های قوی هستند و چروک های عمیق پوست را از بین می برند.این مواد به راحتی در پوست نفوذ می کنند و برای درمان آکنه ، منافذ باز پوست و چربی زیاد پوست ، درمان عالی هستند.

اسید گلیکولیک یکی از مواد عالی در آلفا هیدروکسی اسید است که یک لایه بردار شیمیایی است و نقش بسزایی در ترمیم و لایه برداری پوست دارد.

سفت کننده پوست چیست؟

هیچ کرم سفت کننده ای مانند مواد پر کننده ،لیزر و بوتاکس و جراحی های زیبایی عمل نمی کنند . باید در شناخت کرم سفت کننده دقت زیادی داشته باشید.

وقتی که الاستین پوست آسیب ببیند پوست چروک می شود و اگر در تماس با اشعه مضر خورشید قرار بگیرد پوست مچاله می شود. با بالا رفتن سن الاستین پوست کاهش می یابد.کرم های سفت کننده حاوی الاستین و کلاژن هستند اما این مواد با مواد کلاژن پوست یکی نیستند. زیرا بافت بزرگتری دارند که در پوست نفوذ نمی کنند.

سفت کننده پوست چیست؟

گاهی اوقات کلاژن و الاستین را خیلی ریز میکنند تا به پوست نفوذ کند اما با این حال با الاستین و کلاژن پوست شما ترکیب نمی شود. مهمترین قسمت این است که با مواد پوست شما ترکیب شود.

محصولات سفت کننده پوست یک پوشانندگی سفت بر روی پوست ایجاد می کنند. که این پوشش موقتی است و اکثرا گمان می کنند که لاغر شده اند. اما در ساختار پوست هیچ تغییری حاصل نشده است.

ساخت کلاژن اضافه، چروک های قبلی را از بین نمی برد. اما از شدت شل شدن در آینده می کاهد. محصولاتی که دارای آنتی اکسیدان هستند پوست را ترمیم می کنند و کلاژن تولید می کنند.

ویتامین A یا رتینول، الاستین پوست را بهبود می بخشد. کلاژن و الاستین تولید می کند. حتم در مقابل نور آفتاب، ضد آفتاب بزنید تا کلاژن و الاستین پوست را تخریب نکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 3 =

دکمه بازگشت به بالا