معرفی محصول

خرید آنلاین 25 مدل سایه ابرو با کیفیت

بسیاری از خانم ها به دلیل کم حجم بودن ابروها و رشد ابرو های خود دچار مشکل شده اند و راه کار های بسیاری را امتحان کرده اند تا ابرو های خود را حجیم تر و برجسته تر نشان دهند که این یک امر کاملا طبیعی است که به دنبال راه کاری مناسب باشید تا ابرو های خود را زیبا تر نشان دهید ، یکی از این کارها استفاده از سایه ابرو و مداد ابرو است است که در این مطلب شما را با سایه ابرو موقت و دائمی  کاملا آشنا می کنیم تا هنگام استفاده از سایه ابرو موقت و دائمی دچار مشکل نشوید و بهترین انتخاب را داشته باشید .

سایه ابرو چیست ؟

سایه ابرو ها هم به صورت موقتی و هم به صورت دائمی است . سایه ابرو به دلیل ملایم بودن امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است ، این سایه شباهت بسیاری به تاتو دارد تنها با این تفاوت که تاتو ها پررنگ تر هستند . معمولا خانم ها بیشتر سایه ابرو را انتخاب می کنند به دلیل اینکه سایه ابرو،ابرو ها را طبیعی تر نشان می دهد . بیشتر خانم ها که ابرو های کم حجمی دارند از سایه ابرو استفاده می کنند و قسمت هایی که ابرو آن ها از تراکم کمتری برخوردار است را پر می کنند ، ولی این را هم باید بدانیم که سایه ابرو ماندگاری کمتری نسبت به روش های دیگر دارد و می توانیم بعد از چند ماه که اثر آن از بین رفت مدل ابرو خود را عوض کنیم و مدل جدیدی را به ابرو های خود بدهیم . سایه ابرو علاوه بر اینکه ابروی شما را زیبا تر می کند اگر از وسایل بهداشتی استفاده نشود و در محیطی مطمئن صورت نگیرد بیماری های خطرناکی را به فرد انتقال می کند ، عوارض دیگری که سایه ابرو دارد این است که باعث ایجاد درد ، زخم و تورم می شود و  این روش زیبایی را به افرادی که پوست آن ها حساس هستند و بیماری های پوستی دارند توصیه نمی شود ،علاوه بر تمامی این موارد رشد مو هایی  که در زیر سایه ابرو قرار گرفتند به شدت کاهش می یابد . شما می توانید به راحتی با کسانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید و ابرو های خود را از به وجود آمدن این مشکلات در امان بدارید و رضایت کامل را به دست بیاورید .

سایه ابرو چیست ؟

انواع سایه ابرو 

همان طور که گفته شد سایه ابرو موقت به صورت سه مدل است  که حالت مدادی ، پودر و ریمل  ابرو را دارد ، با استفاده از یک براش روی ابرو کشیده می شود و برای استفاده از این مدل سایه ابرو باید به رنگ ابرو های خود توجه کنید و یک رنگی را که روشن تر از رنگ ابروی شما است را انتخاب و از آن استفاده کنید ، سپس خط ابرو و قسمت هایی را که حجم کمتری دارند را با کمک مداد یا براش پر کنید .

سایه ابرو دائمی : سایه ابرو دائمی یکی از انواع تاتو ها است . سایه ابرو دائمی مانند سایه ابرو آرایشی عمل می کند برای اینکه بخواهیم رنگ سایه ابرو دائمی را انتخاب کنیم بهتر است از تناسب رنگی با مو های خود استفاده کنید و یک یا دو درجه رنگ ابرو های خود را روشن تر از رنگ موهایتان انتخاب کنید ، هرچه رنگی را که انتخاب می کنید تیره تر باشد سایه ابرو شما ماندگاری بیشتری دارد، هرچه روشن تر انتخاب کنید ماندگاری آن کمتر می شود‌ . برای اینکه یک سایه ابرو را ایجاد کنید روش هایی وجود دارد که یکی از روش های ساده این است که تمام سطح ابرو به صورت یکدست تاتو می شود و روش دیگر به صورت مخملی(شیدینگ) است و برای  خانم های که به دنبال ابرو های فانتزی هستند و می خواهند سایه های زیباتری بر روی ابرو خود داشته باشند بسیار مناسب است . در این حالت تاج ابروی شما کمرنگ تر و انتهای ابروی شما پررنگ تر است و هنگامی که از سایه ابرو استفاده می کنید ابرو ها حالت طبیعی خود را از دست نداده و از نقاط کوچک و نزدیک به هم استفاده شده و کل سطوح ابرو را می پوشاند. روش آخر میکروپیگمنتیشن و میکروبلدینگ است که در روش میکروپیگمنتیشن با دستگاه مخصوص سایه ابرو انجام می شود ، ولی در میکروبلدینگ از قلم دستی استفاده می شود و ماندگاری کمتری نسبت به روش قبلی دارد . عوارض استفاده از روش میکروپیگمنتیشن ، موادی است که در آن به کار رفته و ممکن است در برخی از  افراد واکنش های آلرژیک ایجاد کند ، این موارد بسیار نادر است ، همچنین با فرو رفتن سوزن در نواحی ابرو ها ممکن است باعث آسیب دیدن فولیکول های ابرو شود ، سوزن های به کار رفته در سایه ابرو باید کاملا استریل بوده و رنگدانه ها از جنس مواد مرغوب و با کیفیت باشد تا از بروز عفونت و التهاب جلوگیری کند .

پیشنهاد:
خرید اینترنتی 25 مدل ریمل درجه یک

سایه ابرو دائمی

حال ممکن است خانم های باردار و یا خانم هایی که شیرده هستند این سوال برایشان پیش بیاید که انجام این کار درست است یا خیر و یا عوارضی دارد ؟ در دوران بارداری به خاطر تغییرات هورمونی و رقیق شدن خون احتمال کمرنگ شدن یا محو شدن سایه ابرو وجود دارد ولی اگر این نکات را رعایت کنید هیچ ضرری برای جنین ندارد ، شما باید به مرکزی مراجعه کنید که قابل اطمینان باشد و همچنین از کسی که می خواهد سایه ابرو را برای شما بزند بخواهید مجوز خود را نشان دهد تا مطمئن تر شوید و همان طور که درباره روش میکروبلدینگ و میکروپیگمنتیشن گفته شد بهتر است از این روش استفاده کنید ، برای اینکه در این روش سوزنی که مورد استفاده قرار می گیرد یک بار استفاده می شود و باید دقت کنید که تاتو کار قبل از انجام کار هایش سوزن را تعویض کند و تمام وسایل یک بار مصرف باشند .

سایه ابرو موقت : برای کسانی که نمی خواهند هر بار وقت و هزینه زیادی را در آرایشگاه ها صرف کنند ، بهترین گزینه ممکن است . سایه‌ی ابرو به صورت موقت سه حالت مدادی ، پالت (پودر) و ریمل ابرو را دارد که با استفاده از براش بر روی ابرو کشیده و آن را پرپشت و زیبا می‌کنید . برای استفاده از این مدل سایه ابرو باید به رنگ ابرو‌های خود توجه کرده و یک رنگ روشن‌تر از آن‌ها را استفاده کنید . ابتدا برای سایه زدن ، ابروهایتان را شانه می‌کنید و سپس خط ابرو و قسمت‌های کم پشت ابرو‌های خود را با کمک مداد یا براش پر می‌کنید . این کار را مانند سایه زدن چشم باید انجام دهید و از به جای گذاشتن خطوط واضح خودداری کنید . همان طور که گفته شد سایه ابرو دارای سه حالت است که نوع اول آن ریمل ابرو است که از این محصولات برای حالت دادن و پر پشت کردن ابرو ها استفاده می شود و این مدل برای کسانی که ابرو های نازکی دارند توصیه می شود اما دیگران نیز می توانند از این نوع مدل سایه ابرو خریداری کنند . ریما ابرو ها دارای دو مدل ساده و رنگی هستند که نوع ساده آن به ثابت ماندن و فرم دادن ابرو ها کمک زیادی می کند و نوع رنگی آن علاوه بر این که ابرو های شما را حالت می دهد به علت رنگ موجود در ساختار آن باعث ضخیم تر شدن ابرو های شما می شود .

پیشنهاد:
28 مدل رول ضد تعریق خوش بو سال 2020 + خرید آنلاین

نوع دیگر سایه ابرو موقت ، نوع مدادی آن است که معمولا تنوع رنگی زیادی دارد و به دلیل بافت سبک و نرم خود طراحی ابرو را به کاری راحت و ساده تبدیل کرده است ، همچنین استفاده از این نوع مدل سایه ابرو بسیار راحت است و شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید . آخرین نوع مدل سایه ابرو موقت پالت سایه است که این محصول بسیار متنوع ، دارای تنوع رنگ زیادی هستند و معمولا خرید سایه ابرو از نوع پالتی آن برای کسانی که به دنبال میکاپ حرفه ای و جذاب هستند بسیار مناسب و کاربردی بوده .

سایه ابرو موقت

مزیت سایه ابرو موقت

همان طور که گفتیم تا اینجا شما با انواع سایه ابرو موقت و دائمی آشنا شده اید ، همچنین دانستید که شیدینگ ابرو راه های زیادی دارد و شما می توانید با توجه به بودجه و علاقه ای که دارید از هر روشی که می خواهید استفاده کنید ولی روش های دائمی سایه ابرو و تاتو می تواند عواقب نا خوشایندی برای شما داشته باشد . پوست اولین سد دفاعی بدن در برابر ورود میکروب‌ها است و با تتو کردن این سد دفاعی مورد تهاجم قرار می‌گیرد ، چون در این فرآیند، سوزن در یکی از سدهای دفاعی بدن نفوذ می‌کند و همراه خود عوامل میکروبی را وارد بدن می‌کند . رنگ‌های تتو هم ممکن است واکنش‌های ایمنی بدن را تحریک کنند . با انجام تتو سلول‌ها، ملتهب ، بنفش رنگ و به صورت دانه‌های تسبیح برجسته می‌شوند . افرادی که سابقه نقص سیستم ایمنی بدن دارند ، باید دور تتو را خط بکشند . اگر رنگ تتو به لایه ماندگار پوست تزریق شود ، برای همیشه باقی می‌ماند و قابل پاک شدن نیست ، ولی در صورتی که در لایه‌های سطحی تزریق شود ، به تدریج کم رنگ می‌شود و از بین می‌رود . در عین حال اگر ماده ی تتو کربنی باشد ، می‌توان آن را به وسیله لیزر برداشت ، ولی اگر مواد رنگی به خصوص قرمز و قهوه‌ای و زرد باشد ، به دلیل وجود ترکیبات آهن در این رنگ ‌ها امکان برداشتن آنها وجود ندارد و حتی با استفاده از لیزر نیز ناحیه تزریق شده ، برای همیشه تیره رنگ باقی می‌ماند.

پس می توان نتیجه گرفت خرید سایه ابرو موقت و استفاده از انواع آن ، می تواند گزینه بسیار بهتری نسبت به روش های دائمی و خطرناک باشد.

نکات خرید سایه ابرو موقت

قبل از خرید اینترنتی سایه ابرو ، باید به نکات مهمی مانند قیمت سایه ابرو ، کیفیت سایه ابرو ارزان یا گران ، نوع پوست و  ……. توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و خیال خود را بابت خرید سایه ابرو مطمئن راحت کنید . خرید لوازم آرایش با کیفیت معمولا جزو اولویت ها قرار دارد و تا جایی که می توانید باید از خرید محصولات ارزان و بی کیفیت مخصوصا در بحث چشم و ابرو خودداری کنید زیرا هیچ ارزانی بی دلیل نیست .

شما با انواع مدل سایه ابرو موقت و دائمی آشنا شده اید و از این که ما را تا آخر این مطالب همراهی کردید از شما سپاس گزاریم ، اگر درباره این مطلب تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − یک =

دکمه بازگشت به بالا